Który samochód wybrać? Toyota Yaris

Który samochód wybrać? Toyota Yaris

12 Cze 2018, 08:57

Cześć!
Od kilkunastu dni rozglądam się za używanym samochodem. W budżecie około +/- 5 tysięcy złotych. Naczytałam się bardzo dobrych opinii na temat toyoty yaris. W tym przedziale cenowym są głównie trzydrzwiowe, co mi nie przeszkadza. Myślę konkretnie o tym aucie, podaje link :
https://www.otomoto.pl/oferta/toyota-ya ... f56749f47a

lub też

https://www.otomoto.pl/oferta/toyota-ya ... 8c5b4cd958

Co myślicie na podstawie tych linków, które lepiej się prezentuje? Czy moja decyzja o zakupie yariski jest dobra?Aktualnie nie mam nawet z kim tego auta obejrzeć.
karola07
Obserwowany

Prawo jazdy od: 17 11 2016
Przebieg/rok: 4tys. km
Auto: Nie mam

Re: Który samochód wybrać? Toyota Yaris

12 Cze 2018, 18:59

Obydwie po przygodach i z kilkoma różnymi odcieniami lakieru.

Szczerze mówiąc to zadbany i względnie bezwypadkowy yaris do 5k to dość ciężki temat.
Swoją drogą dysponując taką kwotą nie ma sensu skupiać się na konkretnym modelu bo nic nie kupisz. Szukaj tego co masz w miarę blisko i w jak najlepszy stanie.
Insignia ST, 2.0DTH/170, '17
Focus 2, 1.6tdci/90, '10
Invi
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: Focus 2, Insignia ST
Silnik: 1.6tdci, 2.0dth
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna

Re: Który samochód wybrać? Toyota Yaris

12 Cze 2018, 22:29

Na odcienie bym nie patrzył, oba mi się nie podobają... ten 1,3 lepiej trzyma cenę ale wersja 3d już jest z automatu tańsza a ten 1,0 gorzej trzyma cenę ale wersja 5d więc na +.
Ogólnie z tego 1,3 przeraża mnie opis oraz plak pod maską a ten 1,0 tak zrobione zdjęcia żeby nic nie było widać ..
Co do yarisa dobry pomysł, jest tych aut sporo więc szukaj.
szybki
Moderator - Tuning

Prawo jazdy od: 19 07 1994
Auto: Toyota
Paliwo: Benzyna
Typ: Sport/Coupe
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Klakson i agresja - do czego skłonni są kierowcy podczas upałów? Klakson i agresja - do czego skłonni są kierowcy podczas upałów?
    W upalne dni kierowcy są bardziej skłonni do agresji na drodze. Jednym z objawów może być nadużywanie sygnałów dźwiękowych(1). Wysoka temperatura na zewnątrz może również obniżać koncentrację oraz wydłużać ...
    Z dachem lub bez - nadwozia sportowych samochodów Z dachem lub bez - nadwozia sportowych samochodów
    Producenci sportowych samochodów, chcąc sprostać oczekiwaniom coraz bardziej wymagających klientów, nie ustają w poszerzaniu swoich ofert. W sprzedaży pojawiają się praktyczne auta, o sportowych właściwościach ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Jeep Wrangler
      Limo Bich- arcaro
      Nissan ZEOD RC, tył
      Auto Union Silberpfeil Typ D Doppelkompressor, widok z góry