Który samochód wybrać? Toyota Yaris

Który samochód wybrać? Toyota Yaris

12 Cze 2018, 08:57

Cześć!
Od kilkunastu dni rozglądam się za używanym samochodem. W budżecie około +/- 5 tysięcy złotych. Naczytałam się bardzo dobrych opinii na temat toyoty yaris. W tym przedziale cenowym są głównie trzydrzwiowe, co mi nie przeszkadza. Myślę konkretnie o tym aucie, podaje link :
[link wygasł]

lub też

[link wygasł]

Co myślicie na podstawie tych linków, które lepiej się prezentuje? Czy moja decyzja o zakupie yariski jest dobra?Aktualnie nie mam nawet z kim tego auta obejrzeć.
karola07
Obserwowany

Prawo jazdy od: 17 11 2016
Przebieg/rok: 4tys. km
Auto: Nie mam

Re: Który samochód wybrać? Toyota Yaris

12 Cze 2018, 18:59

Obydwie po przygodach i z kilkoma różnymi odcieniami lakieru.

Szczerze mówiąc to zadbany i względnie bezwypadkowy yaris do 5k to dość ciężki temat.
Swoją drogą dysponując taką kwotą nie ma sensu skupiać się na konkretnym modelu bo nic nie kupisz. Szukaj tego co masz w miarę blisko i w jak najlepszy stanie.
Insignia ST, 2.0DTH/170, '17
Focus 2, 1.6tdci/90, '10
Invi
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: Focus 2, Insignia ST
Silnik: 1.6tdci, 2.0dth
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna

Re: Który samochód wybrać? Toyota Yaris

12 Cze 2018, 22:29

Na odcienie bym nie patrzył, oba mi się nie podobają... ten 1,3 lepiej trzyma cenę ale wersja 3d już jest z automatu tańsza a ten 1,0 gorzej trzyma cenę ale wersja 5d więc na +.
Ogólnie z tego 1,3 przeraża mnie opis oraz plak pod maską a ten 1,0 tak zrobione zdjęcia żeby nic nie było widać ..
Co do yarisa dobry pomysł, jest tych aut sporo więc szukaj.
szybki
Moderator - Tuning

Prawo jazdy od: 19 07 1994
Auto: Toyota
Paliwo: Benzyna
Typ: Sport/Coupe
Ostrzeżenia: 1
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Skoda Vision RS - model koncepcyjny Skoda Vision RS - model koncepcyjny
    Skoda Vision RS to wyraz wizji przyszłych samochodów kompaktowych marki, utrzymanych w sportowym duchu RS. Ten dynamiczny model swoją światową premierę będzie mieć podczas zbliżającego się Salonu Samochodowego w Paryżu. ...
    Mazda6 zdobywa prestiżową nagrodę - Red Dot Design Mazda6 zdobywa prestiżową nagrodę - Red Dot Design
    Nowa Mazda6 została uhonorowana tegoroczną nagrodą "Red Dot", która jest wyrazem międzynarodowego uznania dla jej wyjątkowej stylizacji. Jest to kolejny sukces tego modelu oraz rewolucyjnego motywu projektowego "KODO: ...

•  
    • Pokaz tańca na stoisku Suzuki
      Tylna lampa Lexus IS 200t
      Opel Vectra B, bok prawy
      Off Road Rescue Team, Nissany