Który samochód wybrać? Toyota Yaris

12 Cze 2018, 07:57

Cześć!
Od kilkunastu dni rozglądam się za używanym samochodem. W budżecie około +/- 5 tysięcy złotych. Naczytałam się bardzo dobrych opinii na temat toyoty yaris. W tym przedziale cenowym są głównie trzydrzwiowe, co mi nie przeszkadza. Myślę konkretnie o tym aucie, podaje link :
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]

lub też

[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]

Co myślicie na podstawie tych linków, które lepiej się prezentuje? Czy moja decyzja o zakupie yariski jest dobra?Aktualnie nie mam nawet z kim tego auta obejrzeć.
karola07
Obserwowany
 
Posty: 1
Prawo jazdy: 17 11 2016
Przebieg/rok: 4tys. km
Auto: Nie mam

12 Cze 2018, 17:59

Obydwie po przygodach i z kilkoma różnymi odcieniami lakieru.

Szczerze mówiąc to zadbany i względnie bezwypadkowy yaris do 5k to dość ciężki temat.
Swoją drogą dysponując taką kwotą nie ma sensu skupiać się na konkretnym modelu bo nic nie kupisz. Szukaj tego co masz w miarę blisko i w jak najlepszy stanie.
Invi
Forumowicz VIP
 
Posty: 6604
Przebieg/rok: >50tys. km

12 Cze 2018, 21:29

Na odcienie bym nie patrzył, oba mi się nie podobają... ten 1,3 lepiej trzyma cenę ale wersja 3d już jest z automatu tańsza a ten 1,0 gorzej trzyma cenę ale wersja 5d więc na +.
Ogólnie z tego 1,3 przeraża mnie opis oraz plak pod maską a ten 1,0 tak zrobione zdjęcia żeby nic nie było widać ..
Co do yarisa dobry pomysł, jest tych aut sporo więc szukaj.
szybki
Moderator - Tuning
 
Posty: 10227
Prawo jazdy: 19 07 1994
Auto: Toyota
Paliwo: Benzyna
Typ: Sport/Coupe
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Volkswagen Amarok 4MOTION
    Amarok jest najmłodszym modelem marki Volkswagen Samochody Użytkowe. Jego produkcja rozpoczęła się w 2010 roku w Argentynie, od maja 2012 roku samochód powstaje także w fabryce Volkswagena w Hanowerze. Dla Amaroka ...
    Toyota Hilux 1968 rok
    Projektanci pierwszego Hiluxa raczej nie byli świadomi, że to właśnie ta nazwa stanie się synonimem niezawodności. Hilux jest znany z tego, że nie sprawi zawodu w najtrudniejszych warunkach terenowych na świecie. W 2003 roku ...