Który z tych samochodów będzie lepszą decyzją co do kupna?

Który z tych samochodów będzie lepszą decyzją co do kupna?

15 Sie 2011, 12:00

Na dzień dzisiejszy mam na oku 2 samochody co do ewentualnego kupna, lecz mam mieszane odczucia bo nie wiem który lepszy. Ładniejsza Ibiza a Polo taki jak by mało "aerodynamiczny".
Ale wiadomo ważniejsza bezawaryjność niż wygląd.
Daję wam linki do owych samochodów powiedźcie co myślicie o tych samochodach, który z nich ma więcej plusów jak minusów. Aha, a co do Ibizy to ten przebieg faktycznie może być taki?
Z góry bardzo dziękuję, pozdrawiam.

[link wygasł]
[link wygasł]
tomekdkm
Nowicjusz

Re: Który z tych samochodów będzie lepszą decyzją co do kupn

16 Sie 2011, 01:08

seat cofniety na pewno... znaczy niby nie na pewno, no ale 92tys km to jednak malo jak na 10 letnie auto ;p
objechani na 1/4 by ja+felka
Scorpio2.9i24V 207KM
A3 1.8 125KM
Vectra a/b1.8 90/125KM
Felka1.3+90KM
diabl0001
Początkujący
Awatar użytkownika

Miejscowość: mrozy i okolice
Auto: Celica VI 1.8
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Mercedes-Benz Arocs, warianty modelowe, silniki, budowa Mercedes-Benz Arocs, warianty modelowe, silniki, budowa
    Mercedes-Benz zostawia konkurentów z tyłu, konsekwentnie odświeżając swoją paletę produktową i rozszerzając ofertę silników zgodnych z normą Euro VI. Pod koniec stycznia uczestniczyliśmy w premierze Arocsa – ...
    Fiat Tipo 5D i Station Wagon - dwie nowe wersje Fiat Tipo 5D i Station Wagon - dwie nowe wersje
    Fiat Tipo jest nowoczesnym samochodem kompaktowym. Wyrazisty charakter, prostota, funkcjonalność w połączeniu z bezkonkurencyjną ofertą cenową, to cechy, dzięki którym model został uhonorowany tytułem "Autobest" w ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Subaru Impreza STI
      GTP Light