Kupić auto z gazem

Re: Kupić auto z gazem

20 Gru 2013, 11:59

afromen napisał(a):Znalazłem nawet sporo ofert gdzie ludzie sprzedają samochody np. z roczną sekwencją. Co wy na to?

To akurat jest najbardziej podejrzane, ktoś dopiero co zainwestował w instalację gazową i już sprzedaje? Czyli założył byle jaką, po kosztach. Zdarzają się różne kwiatki typu reduktor do 90KM zainstalowany w aucie 150KM, niskiej jakości przewody przepuszczające gaz już od nowości itp. :ok:
KonradMB
Aktywny

Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: Subaru
Silnik: H6
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna

Re: Kupić auto z gazem

20 Gru 2013, 15:18

Maniak1 napisał(a):ja jeżdżę zawsze ddo sprawdzonego gazownika i ttylko tam bo nie chccę innych testować kiedyś przyszło mi do głowy żeby posprawdzać wszystko i już dziękuję postoje. Lepiej miec jednego sprawzonego i jego się trzymać. Jak zobaczy że ciągle do nigo jeździsz to też później inaczej na Ciebie patrzy.
Brawo za odkop, temat z czerwca.
Koniu
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 4
Miejscowość: obecnie Fulda
Auto: Mondeo // Astra
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Koniec z oszustwami podczas sprzedaży samochodów Koniec z oszustwami podczas sprzedaży samochodów
    Każdy przed zakupem auta będzie mógł sprawdzić jego historię, m.in. daty rejestracji oraz informację o tym, czy nie jest kradzione - przewiduje projekt noweli Prawa o ruchu drogowym, którym we wtorek ma zająć się rząd. Przyjęty ...
    Toyota Yaris GRMN - hot hatch - specyfikacja techniczna Toyota Yaris GRMN - hot hatch - specyfikacja techniczna
    Od czasu debiutu Toyoty Yaris GRMN podczas tegorocznego Salonu Samochodowego w Genewie trwały intensywne prace mające na celu przygotowanie tego modelu do seryjnej produkcji. W centrum badawczym, zlokalizowanym w pobliżu ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      GTP Light