Kupię Renault Scenic I po lifcie (lub ewentualnie inny model)

Kupię Renault Scenic I po lifcie (lub ewentualnie inny model)

22 Sty 2019, 15:10

Cześć. Szukam tytułowego auta:

1. Silnik benzynowy 1.6 107KM (z/bez lpg), na pewno nie słabszy
2. 2x poduszka powietrzna (minimum), elektryczne szyby (przynajmniej przednie)
3. Sprawna klima
4. ESP+ASR (występują chyba w komplecie)
5. Fotel kierowcy z regulacją lędźwiową oraz otwierana tylna szyba w klapie bagażnika (choć bez tej szyby może jeszcze przejdzie)

Najlepiej województwo mazowieckie, ale jak będzie coś "na wypasie" to jestem w stanie podjechać dalej.

Jestem zainteresowany również clio II, megane I lub laguną I, ale wolałbym najpierw poszukać tytułowego scenica (wysoko osadzone i bardzo wygodne siedzenia oraz ogólnie wygodna pozycja za kierownicą, co dla mnie ma olbrzymie znaczenie - dlatego całkowicie odrzuciłem japońską konkurencję z tego okresu).
Pozdro!
ryto
Nowicjusz

Miejscowość: Warszawa

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Czy baterie to słaby punkt samochodów elektrycznych? Czy baterie to słaby punkt samochodów elektrycznych?
    Czemu kierowcy boją się samochodów elektrycznych? Głównie z uwagi na baterie. Obawiają się ich trwałości, ograniczonej pojemności i czasu ładowania. Choć problemy te bez wątpienia są realne, z biegiem rozwoju ...
    Schyłek ery diesla to już tylko kwestia czasu Schyłek ery diesla to już tylko kwestia czasu
    Może się wydawać, że blisko połowa samochodów użytkowanych przez Polaków to auta z silnikiem Diesla. Ich liczba jest jednak niższa niż sądzi wielu zmotoryzowanych – a co więcej, systematycznie spada. Samochody ...

•