KUPIŁEM AUTO OD FIRMY,CO DALEJ???

KUPIŁEM AUTO OD FIRMY,CO DALEJ???

29 Lis 2011, 09:29

Głównie chodzi mi o ubezpiecznie OC.
Auto kupiłem 31 października więc do środy 30 listopada muszę się okreslić w PZU czy rezygnuje czy przedłużam ubezpieczenie które było kupione na raty i ostatnia zapłacona rata jest do 5 stycznia,stąd moje pytanie,czy nowe ubezpiecznie mam liczyć od 1 grudnia czy jednak dopiero od 5 stycznia?

Proszę o pomoc,PILNE!
travis83
Obserwowany

Prawo jazdy od: 12 12 2000
Auto: OPEL VECTRA B 1.8

Re: KUPIŁEM AUTO OD FIRMY,CO DALEJ???

03 Gru 2011, 12:44

Idziesz do PZU, tam wyliczą Ci ile by kosztowało dla Ciebie ubezpieczenie na ten samochód. Do 5 stycznia jest opłacone, więc zależy:
-jakie zniżki miał poprzedni właściciel,
-jakie zniżki masz Ty (jeżeli masz niższe, będzie musiał dokonać dopłaty),

Moim zdaniem nie ważne jakie masz zniżki (czy duże, czy małe). PZU to bardzo drogi ubezpieczyciel. Jeżeli chodzi tylko o samo OC, to proponuję tańszych, np. Link4, LibertyDirect.
Dishman
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Honda Clarity - najlepszy zasięg bez silnika spalinowego Honda Clarity - najlepszy zasięg bez silnika spalinowego
    Według oficjalnych pomiarów dokonanych przez Agencję Ochrony Środowiska (EPA) w USA, Honda Clarity Fuel Cell oferuje zasięg 589 kilometrów oraz zużycie paliwa wodorowego na poziomie 28.9 km/l, co w przeliczeniu ...
    Światowy Zlot Citroenów 2CV Światowy Zlot Citroenów 2CV
    Światowy Zlot fanów modelu Citroena 2CV zgromadził miłośników już po raz dwudziesty drugi. Odbył się on pod koniec lipca od 26 do 30 w portugalskim kurorcie Ericeira nad Oceanem Atlantyckim. Światowy Zlot 2CV ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      passat b5 german style
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Autosacrum 2009