Kupiłem samochód i za miast umowy mam fakture

Kupiłem samochód i za miast umowy mam fakture

15 Maj 2009, 07:13

Mam pytanie czy ja go muszę przerejestrować żebym mógł go sprzedać ? Czy można go sprzedać pisząc normalną umowę a fakturę do tego dołożyć ?
arti27
Nowicjusz

20 Maj 2009, 20:29

jak rozumiem chodzi Ci o sytuację gdzie nie masz ochoty go na siebie rejestrować.

jeśli tak to oczywiście następnemu sprzedawcy przekazujesz oryginał tej faktury na Ciebie i umowę między Tobą a tym komu sprzedajesz.

Zwróć uwagę kto jest w dowodzie rejestracyjnym. Jeżeli jest tam osoba fizyczna - np. Dariusz Sawicki a sprzedaje jego firma np. Prowent Dariusz Sawicki to ten sprzedawca musi jeszcze dać Tobie zaświadczenie o prowadzeniu działalności gospodarczej poświadczone przez Dariusza Sawickiego za zgodność z oryginałem ;)

pozdrawiam

Dariusz Sawicki (nie jestem sprzedawcą tego pojazdu ;))
pozdrawiam

Dariusz Sawicki

Masz problem z rejestracją samochodu?
Daj znać zajmiemy się tym za Ciebie.
DariuszSawicki
Stały forumowicz

Miejscowość: Wrocław
Auto: Nie mam
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Ośmiokołowiec, bo cztery koła to za mało! Ośmiokołowiec, bo cztery koła to za mało!
    Czy to nie przesada? Aktualne samochody koncepcyjne zasilane energią elektryczną mają po cztery koła. Eliica bo tak nazywa się ten pojazd ośmiokołowy różni się od nich diametralnie – jest duża ma 5100 mm długości, ...
    Skoda z silnikiem umieszczonym z tyłu - 25lat od zakończenia produkcji Skoda z silnikiem umieszczonym z tyłu - 25lat od zakończenia produkcji
    W sierpniu 1990 roku linię montażową zakładu w Kvasinach opuściła ostatnia seryjna ŠKODA z silnikiem umieszczonym z tyłu. Był to egzemplarz modelu Rapid (Š747) – stanowiącego atrakcyjną odmianę coupe niezwykle ...

•  
    • Warto przeczytać
    • 8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Monster Truck Rock Star, 11
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Subaru Impreza STI