Kupiłem zezłomowane auto :o

Kupiłem zezłomowane auto :o

25 Kwi 2018, 18:43

Witam,
Mam pytanko, nie pierwszy raz już kupowałem sprowadzone auto ale to przydarzyło mi się pierwszy raz i nie słyszałem wcześniej o tym , do rzeczy kupiłem auto ściągnięte z Niemiec, briefy x2 posiadam zwyczajnie nie zwróciłem uwagi, że na jednym jest pieczątka iż auto zostało zezłomowane w Niemczech :o . Dowiedziałem się dzisiaj o tym jak odebrałem tłumaczenia, gościu od którego auto kupiłem mówi że sam nie wiedział o tym i że spokojnie może mi jutro oddać kasę i zabrać auto, jednak jest to dość spoko samochód dlatego zwracam się z pytaniem czy urząd zarejestruje mi takie auto skoro ma wpisane że w Niemczech zostało zezłomowane? Pozdrwiam
daniel2916
Obserwowany

Auto: vw passat

Re: Kupiłem zezłomowane auto :o

25 Kwi 2018, 20:54

Nie zarejestruje Ci a poza tym to dziwna sprawa że masz 2 briefy w całości i pieczątkę że auto jest zezłomowane, wyrejestrowane, wykluczone z ruchu to się zgodzę ale zezłomowane?
Służe pomocą w dziale blacharstwo-lakiernictwo itp.
Kao
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Alfa Romeo GTV, Jaguar x-type
Silnik: 2.0 V6 TURBO
Paliwo: Benzyna

Re: Kupiłem zezłomowane auto :o

27 Kwi 2018, 18:19

Auto oddałem osobie od której kupiłem, i tak: koleś kupił auto od Niemca ten niby auto chciał zezłomować oddał na złom i powiedzieli mu ile dostanie to niby się zdenerwował że mało i auto zabrał a oni już wbili pieczątkę .... Wczoraj auto odprowadziłem temu kolesiowi i miał je dzisiaj odprowadzić do Niemiec. Tką historię mi opowiedział, że on sam nie wiedział że auto jest jako ezłomowane
daniel2916
Obserwowany

Auto: vw passat
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Warsaw Oldtimer Show 2018 / relacja Warsaw Oldtimer Show 2018 / relacja
    Klasycznie piękne oldtimery i youngtimery można było obejrzeć w majowy drugi weekend na V Targach Pojazdów Zabytkowych Oldtimer Warsaw Show 2018 które odbyły się w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie. To największe ...
    Renault ZOE - limitowana seria STAR WARS Renault ZOE - limitowana seria STAR WARS
    Renault świętuje partnerską współpracę z producentami STAR WARS™ i prezentuje limitowaną serię swojego najbardziej awangardowego samochodu ZOE, który jest liderem wśród samochodów elektrycznych ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Mitsubishi Eclipse Cabrio, wnętrze
      Kia Picanto, bagażnik, 2011
      Toyota RSC, przód
      MINI John Cooper Works Paceman, tył