Kupiłem zezłomowane auto :o

Kupiłem zezłomowane auto :o

25 Kwi 2018, 18:43

Witam,
Mam pytanko, nie pierwszy raz już kupowałem sprowadzone auto ale to przydarzyło mi się pierwszy raz i nie słyszałem wcześniej o tym , do rzeczy kupiłem auto ściągnięte z Niemiec, briefy x2 posiadam zwyczajnie nie zwróciłem uwagi, że na jednym jest pieczątka iż auto zostało zezłomowane w Niemczech :o . Dowiedziałem się dzisiaj o tym jak odebrałem tłumaczenia, gościu od którego auto kupiłem mówi że sam nie wiedział o tym i że spokojnie może mi jutro oddać kasę i zabrać auto, jednak jest to dość spoko samochód dlatego zwracam się z pytaniem czy urząd zarejestruje mi takie auto skoro ma wpisane że w Niemczech zostało zezłomowane? Pozdrwiam
daniel2916
Obserwowany

Auto: vw passat

Re: Kupiłem zezłomowane auto :o

25 Kwi 2018, 20:54

Nie zarejestruje Ci a poza tym to dziwna sprawa że masz 2 briefy w całości i pieczątkę że auto jest zezłomowane, wyrejestrowane, wykluczone z ruchu to się zgodzę ale zezłomowane?
Porady blacharsko-lakiernicze
Kao
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Alfa Romeo GTV Jaguar X-type
Silnik: 2.0 V6 TURBO, 2.0 D
Paliwo: Benzyna

Re: Kupiłem zezłomowane auto :o

27 Kwi 2018, 18:19

Auto oddałem osobie od której kupiłem, i tak: koleś kupił auto od Niemca ten niby auto chciał zezłomować oddał na złom i powiedzieli mu ile dostanie to niby się zdenerwował że mało i auto zabrał a oni już wbili pieczątkę .... Wczoraj auto odprowadziłem temu kolesiowi i miał je dzisiaj odprowadzić do Niemiec. Tką historię mi opowiedział, że on sam nie wiedział że auto jest jako ezłomowane
daniel2916
Obserwowany

Auto: vw passat
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Toyota Supra - pięć generacji Toyota Supra - pięć generacji
    Toyota zaprosiła właścicieli oraz największych fanów klasycznych modeli Supry na zamkniętą imprezę z udziałem Tetsuyi Tady, twórcy Supry piątej generacji. Główny inżynier najnowszego sportowego coupe ...
    Wyższe opłaty za badania techniczne od maja 2018 roku Wyższe opłaty za badania techniczne od maja 2018 roku
    W przyszłym roku czekają nas zmiany opłat w stawkach za przeglądy na stacjach kontroli pojazdów. Od maja 2018 roku przewidywane są spore podwyżki i o nich napisze poniżej, a w związku z uwolnieniem cen będą one mogły ...

•  
    • BMW X4
      Men's Day 2010
      Lexus CT 200h
      Ultralekka konstrukcja Audi wygrywa w Le Mans, 3