Kupno auta od jednego ze współwłascicieli

Kupno auta od jednego ze współwłascicieli

30 Sty 2011, 21:03

Witam serdecznie
Planuje wykupienie udziału ojca w aucie, którego drugim wpolwlascicielem jest moja mama. Chcialbym, by nadal ona miala w nim udział z racji zniżek OC. Mam wątpliwości, jak powinna wyglądać w tym momencie umowa kupna-sprzedazy pomiedzy mną a ojcem, uwzględniając w tym udział mojej mamy.
Z góry dziękuję za wszelkie rady i owocną dyskusję w temacie.

PS. Jasne...Są google i inne wynalazki, jednakże nigdzie nie znalazłem miarodajnej informacji.
laser83
Nowicjusz

Miejscowość: WLKP

Re: Kupno auta od jednego ze współwłascicieli

30 Sty 2011, 21:50

laser83 napisał(a): Mam wątpliwości, jak powinna wyglądać w tym momencie umowa kupna-sprzedazy pomiedzy mną a ojcem,

Myślę ze lepszym rozwiązaniem będzie darowizna ze strony ojca dla Ciebie przy czym jak napisałes"starsza"w dalszym ciągu pozostaje jako współwłasciciel...
Co bys nie robił,jak byś nie robił i tak piekło i tak piekło.
Nie odpowiadam na PW.
Migi60
Forumowicz VIP

Miejscowość: Polska
Prawo jazdy od: 10 07 1979
Auto: OPEL CORSA
Silnik: 60KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2014
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Miejsce, w którym powstają legendy - Toyota Motorsport GmbH Miejsce, w którym powstają legendy - Toyota Motorsport GmbH
    Siedziba Toyota Motorsport GmbH – należącej do koncernu Toyoty firmy inżynieryjnej, zajmującej się od 1979 roku sportami motorowymi – mieści się w Kolonii. Stalowy, dwupiętrowy budynek o powierzchni 30 tys. m² ...
    Jak jeździć bezpiecznie samochodem w nocy? Jak jeździć bezpiecznie samochodem w nocy?
    Jazda samochodem w nocy jest wyzwaniem nawet dla doświadczonych kierowców. Oprócz ograniczonego pola widzenia, kierowca musi poradzić sobie ze zmęczeniem, sennością oraz oślepiającymi światłami innych samochodów ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      VW Passat CC
      passat b5 german style
      Monster Truck Rock Star, 11