Kupno auta

Kupno auta

01 Mar 2012, 18:46

Witam, kupuję swoje pierwsze autko i mam pytanie odnośnie samej transakcji. Jeśli już nastawiłem się na dane auto (sprzedawca prywatny) co potrzebuje? Co dostaję? Spisujemy umowę i to wszystko? Jak taka umowa ma wyglądać?
Vattras
Początkujący

Prawo jazdy od: 19 03 2009

Re: Kupno auta

01 Mar 2012, 19:44

Po prostu wydrukuj jakąś prostą umowę z internetu i tyle. Zobaczysz co ci będzie potrzebne. Chyba najważniejszy dowód osobisty :)
Patrz, żeby w umowie pisało, że autko nie posiada wad ukrytych oraz żeby nie pisało, że kupujący został poinformowany o wszystkich usterkach autka czy jakoś tak :D
bartek4334
Początkujący

Miejscowość: KMP

Re: Kupno auta

01 Mar 2012, 21:54

no właśnie o takie informacje mi chodzi:) Ktoś coś jeszcze mógłby dorzucić?
Vattras
Początkujący

Prawo jazdy od: 19 03 2009
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wyprawa do Moab Wyprawa do Moab
    Po raz kolejny mialem zaszczyt organizowac wyprawe do Moab z firma Autotraper z Lodzi . Tym razem byl to memorial Macka Majchrzaka. Na imprezie stawily sie 32 osoby...miedzy innymi kilka "grubych" nazwisk ze swiata polskiego ...
    Koncepcyjne opony bez powietrza od Toyoty Koncepcyjne opony bez powietrza od Toyoty
    Toyota Motor Corporation pracuje nad pełnymi oponami, które mają obniżyć masę samochodów i poprawić osiągi. Opony pozbawione powietrza są opracowywane z myślą o autach elektrycznych i wodorowych. Toyota zaprezentowała ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      S2020005
      Subaru Impreza STI
      Jaguar