Kupno auta za tydzien

Kupno auta za tydzien

05 Cze 2016, 21:39

Za tydzien max dwa, planuje, a raczej musze kupic samochod. Na wstepie zaznacze, ze szukam tylko i wylacznie sedana. Auto glownie bedzie uzywane na drogach miedzymiastowych i autostradach, czasami po miescie. Mam nadzieje znalezc auto bardzo komfortowe, z nieprzecietna moca(minimum 200KM), w miare niezawodne i ktore doszczetnie nie oprozni mojego portfela podczas standardowych napraw. Rozwazam silniki benzynowe i diesle. Samochody na ktore zwrocilem uwage to Volvo S60, Mercedes W203, W211, Bmw E39, Jaguar X/S Type, Rover 75 i Audi A4/A6. Moj budzet to maksymalnie 25tys zl, ale wolalbym utrzymac go w granicach 20.

Wiec pytanie do Was... Ktore z tych aut wydaje sie byc najsensowniejszym zakupem? Konkretne linki do ogloszen bylyby milo widziane.

Dodam, ze moim faworytem jest Mercedes, Jaguar i Volvo (silniki T5). Ale moze jestem w bledzie.
vhv
Nowicjusz

Zdjęcia: 0
Prawo jazdy od: 12 05 1989
Przebieg/rok: 10tys. km
Auto: Bmw e46
Silnik: 2.2
Paliwo: Benzyna
Typ: Sport/Coupe
Skrzynia biegów: Manualna

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jak wymienić samemu koło w samochodzie osobowym? Jak wymienić samemu koło w samochodzie osobowym?
    Sprawna wymiana koła w samochodzie wymaga pewnej praktyki, ale dobrym punktem wyjścia może być teoretyczne opanowanie tej operacji. Co jest niezbędne i w jakiej kolejności należy wykonywać poszczególne czynności? Wyjaśniamy ...
    Przyczyny wpadnięcia w poślizg podsterowny i nadsterowny Przyczyny wpadnięcia w poślizg podsterowny i nadsterowny
    W okresie jesienno–zimowym zdecydowanie zwiększa się ryzyko wpadnięcia w poślizg. Leżące liście, kałuże, śnieg i lód – to czynniki sprawiające, że ślizgamy się po nawierzchni. Należy jednak pamiętać o tym, ...

•  
    • Warto przeczytać
    • MTL - Autosalon
      Audi R18 ultra - Audi MotorSport, 8
      Moto Piknik - Olsztyn/Dajtki 2010
      Man of Steel - Monster Truck na Pit Party, przód