Kupno Hondy Accord VII budżet: 30 tyś

Kupno Hondy Accord VII budżet: 30 tyś

07 Lip 2014, 13:55

Witam,
Przymierzam się do kupna Hondy Accord VII. Na całość mam budżet 30 tyś. Interesuje mnie benzyna 2.0 lub 2.4 rocznik 2005 - 2006. W związku z tym ma pare pytań dla Osób które jeżdżą takim samochodem:
1. Jak wygląda sprawa z zagazowaniem? czy samochód dobrze spisuje się w gazie?
2. Miałem wczesniej japończyka i mialem problemy z rdzą? Jakie blachy są w tym modelu? (chodzi mi o podatność na rdze) czy ktoś z panstwa ma samochód z tego rocznika z ogniskami rdzy?
3. Wymieniona Honda ma rozrząd na łańcuszku. Czy mimo to warto zmienić łańcuch po zakupie?
4. Jak wygląda sprawa z częściami? duża jest różnica w stosunku do innych modeli tej samej klasy?
4. Czy ktoś może się wypowiedzieć na temat poniższych aut:
4.1. [link wygasł]
4.2. [link wygasł]

Z góry dziękuję za wszelkie konstruktywne informacje.

Pozdrawiam,
ison
Nowicjusz

Miejscowość: Olsztyn

Re: Kupno Hondy Accord VII budżet: 30 tyś

07 Lip 2014, 22:30

Dostałem informacje na innym forum na temat propozycji:
http://otomoto.forumsamochodowe.pl/hond ... 47441.html

niestety w niektorych miejscach samochod ma grubość blach nawet 600 mikrometrow, także sobie odpuszczam. Czy ktos z Panstwa moze ogladał ten model?:

[link wygasł]
ison
Nowicjusz

Miejscowość: Olsztyn

Re: Kupno Hondy Accord VII budżet: 30 tyś

02 Paź 2014, 17:46

ja się dołączę z takim pytaniem ile takie 2.0 wypije ???
matheo789
Początkujący

Miejscowość: Białystok
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jazda na suwak - czy teoria idzie w parze z praktyką? Jazda na suwak - czy teoria idzie w parze z praktyką?
    Minął już ponad miesiąc od wejścia przepisów nakazujących jazdę na suwak. Sprawdziliśmy jak to wygląda w rzeczywistości poruszając się w Warszawie w godzinach szczytu czy faktycznie kierowcy respektują tą zmianę. Jazda ...
    Nowoczesne wyposażenie samochodu? Rozwiązania są starsze, niż myślisz Nowoczesne wyposażenie samochodu? Rozwiązania są starsze, niż myślisz
    Klimatyzacja, poduszki powietrzne, nawigacja czy tempomat - dzisiaj takie rozwiązania to żaden rarytas. Znajdziemy je w wielu samochodach, nawet tanich kompaktach czy miejskich hatchbackach. Chociaż mogłoby się wydawać, że ...

•