Kupno samochodu 7000 euro

Kupno samochodu 7000 euro

17 Mar 2019, 23:40

Witam
Mam zamiar kupić samochód i potrzebuję dobrej rady, ponieważ jestem mega zielony w tej kwestii.
Obecnie jaką gotówkę posiadam to 7000 Euro i w tej kwocie chciałbym się zmieścić ze wszystkim. Opłaty i ewentualnie drobne naprawy na start. Planuję sprowadzić samochód z Belgii z racji tej, że mam tam sporą część rodziny. Chciałbym kupić jakiegoś benzyniaka do gazu na miasto więc nie musi to być duży samochód. Obecnie jeżdżę astrą II z 2001. Jedynie na czym mi zależy to klima i jak da radę to podgrzewana przednia szyba. Samochody o jakich myślałem to Golfy, Skody Rapid. Nie mam pojęcia czy kupić starszy samochód ale bardzo zadbany czy może coś nowszego i do drobnych poprawek. Za sprzedaną astrę chcę wstawić gaz więc tego zabiegu nie wliczam w te 7000.
Pozdrawiam, zachęcam do udziału w rozmowie i dziękuję za podpowiedzi :)
zybi6251
Obserwowany

Auto: Opel Astra II
Silnik: 1.7 DTI
Paliwo: Diesel

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Rajdowa Celica GT4 Carlosa Sainza na sprzedaż Rajdowa Celica GT4 Carlosa Sainza na sprzedaż
    Wystarczy 199 000 euro i oryginalna Celica GT4 ST165 Carlosa Sainza może być twoja. Samochód, którym słynny Hiszpan zajął drugie miejsce w Rajdzie Grecji 1991, został wystawiony na sprzedaż przez belgijską firmę ...
    Zmęczony kierowca - mikrosen i zaśnięcie za kierownicą Zmęczony kierowca - mikrosen i zaśnięcie za kierownicą
    Pomimo tego, że zmęczenie lub zaśnięcie za kierownicą zajmuje w statystykach policyjnych w Polsce i na świecie dalekie miejsca w klasyfikacji przyczyn wypadków, to szacuje się, że w rzeczywistości stanowi istotną przyczynę ...

•