Kupno samochodu 7000 euro

Kupno samochodu 7000 euro

17 Mar 2019, 23:40

Witam
Mam zamiar kupić samochód i potrzebuję dobrej rady, ponieważ jestem mega zielony w tej kwestii.
Obecnie jaką gotówkę posiadam to 7000 Euro i w tej kwocie chciałbym się zmieścić ze wszystkim. Opłaty i ewentualnie drobne naprawy na start. Planuję sprowadzić samochód z Belgii z racji tej, że mam tam sporą część rodziny. Chciałbym kupić jakiegoś benzyniaka do gazu na miasto więc nie musi to być duży samochód. Obecnie jeżdżę astrą II z 2001. Jedynie na czym mi zależy to klima i jak da radę to podgrzewana przednia szyba. Samochody o jakich myślałem to Golfy, Skody Rapid. Nie mam pojęcia czy kupić starszy samochód ale bardzo zadbany czy może coś nowszego i do drobnych poprawek. Za sprzedaną astrę chcę wstawić gaz więc tego zabiegu nie wliczam w te 7000.
Pozdrawiam, zachęcam do udziału w rozmowie i dziękuję za podpowiedzi :)
zybi6251
Obserwowany

Auto: Opel Astra II
Silnik: 1.7 DTI
Paliwo: Diesel

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

TOP 11 - najbardziej odlotowe wydechy w samochodach TOP 11 - najbardziej odlotowe wydechy w samochodach
    Dobry samochód sportowy musi być dopracowany w każdym calu - od przednich wlotów powietrza aż po końcówki wydechu. A producenci robią wszystko, by nawet te ostanie były w ich samochodach niepowtarzalne. ...
    Toyota Corolla E12 T-Sport Compressor (2005–2007) Toyota Corolla E12 T-Sport Compressor (2005–2007)
    W 2004 roku na rynek weszła, zaprojektowana całkowicie od nowa i po raz pierwszy w europejskim biurze Toyoty w Nicei, Corolla E12. W gamie pojawiła się także, najmocniejsza w historii cywilnych Corolli, wersja T-Sport Compressor. ...

•