Kupno samochodu, a osoby w niej zawarte

04 Gru 2015, 18:25

Witam, planuję zakupić samochód w najbliższym czasie i mam do was pytanie Drodzy użytkownicy, co muszę zrobić, żeby zarejestrować samochód na mnie oraz na kogoś z rodziny, aby leciała mi zniżka OC? Czy na umowie zakupu trzeba podać dwóch właścicieli, oraz czy jest taka umowa?
damiaan123
Nowicjusz
 
Posty: 4
Prawo jazdy: 0- 0-2015
Auto: Nie mam

04 Gru 2015, 19:47

na umowie muszą być wszyscy właściciele i współwłaściciele, zaróœno sprzedający jak i kupujący
jeśli kogoś nie ma na umowie to potem są korowody w WK,
kupując po prostu dodajesz drugiego kupującego z wszystkimi danymi
Panowie!! Co JEST!! Ciśnienie mi spada! ;)
pocieszny
Forumowicz VIP
 
Posty: 6650
Zdjęcia: 1
Miejscowość: z błota ;)

04 Gru 2015, 19:53

[link do autocentrum.pl wygasł] tutaj normalnie po przecinku napisać dane drugiej osoby? czy muszę poszukać innej umowy?
damiaan123
Nowicjusz
 
Posty: 4
Prawo jazdy: 0- 0-2015
Auto: Nie mam

05 Gru 2015, 10:31

kopiujesz akapit kupujący jeszcze raz i tyle ;) wpisujesz dane drugiego kupującego pod pierwszym i basta ;)
pamiętaj że tak samo musi być ze sprzedającym, jeśli auto ma 2 właścicieli na umowie muszą być dane i podpisy obydwu, i dobrze przypilnuj kto co podpisuje bo mogą być hece,
ogólnie piszemy powoli, 2-3 razy wszytko sprawdzamy, dane pojazdu, sprzedającego/sprzedających i kupującego/kupujących\
jeśli cokolwiek budzi Twoje wątpliwości zrezygnuj, jeśli auto ma jakąś wadę widoczną wpisz w uwagach na umowie :ok: to jest dupochron i Twój i sprzedającego więc przeczytaj umowę ze 2 razy dokładnie :ok:
Panowie!! Co JEST!! Ciśnienie mi spada! ;)
pocieszny
Forumowicz VIP
 
Posty: 6650
Zdjęcia: 1
Miejscowość: z błota ;)