Kupno samochodu w niemczech - co gdzie i jak?/ koszt

Kupno samochodu w niemczech - co gdzie i jak?/ koszt

24 Kwi 2007, 18:12

Witam. Wiem, że były juz podobne tematy ale prosze Was abyscie udzielili mi łopatologicznej odpowiedzi co i jak po kolei zrobić. Mianowicie:
Jadę do niemiec i idę do komisu kupis auto powiedzmy że wybrałem sobie Volvo S40 1.9TD rocznik 1997 za 4000 euro i co dalej ? co muszę i gdzie załatwić w niemczech ? i jakie opłaty sa w polsce? czy za taka pojemnośc silnika sa wieksze opłaty i za wiek samochodu? Bardzo dziekuję za udzielenie odpowiedzi. ( A nie będę załatwiał sam wszytskiego, mam w niemczech szwagra który mieszka tam 10 lat takze nie bedzie problemu z dogadaniem się)
roszej
Nowicjusz

Re: Re: Kupno samochodu w niemczech - co gdzie i jak?/ koszt

25 Kwi 2007, 18:20

W komisachwszystk owiedzą... stoją nawet gotowe auta już wyrejstrowane tylko płacić i brać... A co w polsce to masz w temacie "Autko z Austrii".
Pozdrawiam ;)
laciu
Początkujący

Miejscowość: Siepraw
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

EURO NCAP: Pięć gwiazdek dla nowego Audi A3 EURO NCAP: Pięć gwiazdek dla nowego Audi A3
    Zdobywając pięć gwiazdek, Audi A3 osiągnęło najlepsze wyniki w teście zderzeniowym przeprowadzonym przez Euro NCAP. We wszystkich kategoriach łącznie, model zdobył 88 na 100 możliwych punktów. Organizacja ds. oceny ...
    Audi RS 5 Cabriolet - dostępny w polskich salonach Audi RS 5 Cabriolet - dostępny w polskich salonach
    Audi RS 5 Cabriolet miało swoją polską premierę na targach Poznań Motor Show 2013. Teraz, ten sportowy i bardzo elegancki model jest dostępny w salonach sprzedaży Audi na terenie całego kraju. Nowe dynamiczne Audi kosztuje ...

•  
    • Warto przeczytać
    • 8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Infiniti Q50
      Subaru Impreza STI