Kupno sprowadzonego auta.

Kupno sprowadzonego auta.

29 Kwi 2019, 18:06

Witam . Planuje kupić auto, jest ono sprowadzane ze Szwajcarii, w opisie auta pisze że jest opłacone i zostaje tylko koszt rejestracji czyli te 250 złoty, pisze też że autem można wracać na kołach, orientuje się ktoś ile takim autem mogę jeździć? Bo teraz majówka i nie będę miał jak zrobić przeglądu ani jak zarejestrować czy też ubezpieczyć.
W skrócie w opisie pisze tak:
Witam sprzedam sprowadzone ze Szwajcarii. Auto jest w pełni opłacone jedyny koszt rejestracji to 256zł. Można nim wracać na kołach ma wykupione ubezpieczenie.
Proszę o pomoc :)
kickic9
Obserwowany
 
Posty: 1
Rejestracja: 29 Kwi 2019, 18:02

Re: Kupno sprowadzonego auta.

30 Kwi 2019, 11:46

kickic9 napisał(a):Można nim wracać na kołach ma wykupione ubezpieczenie
Zapytaj do kiedy jest wykupione ubezpieczenie bo czas na przerejestrowanie masz do 30 dni, a zgłoszenie do ubezpieczyciela 14 więc jak wszystko jest ok i kupisz go np. dzisiaj to spokojnie przez majówkę przejeździsz :)
Cichy77
Stały forumowicz
 
Posty: 2320
Zdjęcia: 11
Rejestracja: 25 Sty 2018, 16:52
Auto: Nie mam
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Skomplikowane zawieszenie - samochód do driftu Skomplikowane zawieszenie - samochód do driftu
    Pasjonaci rajdów czy wyścigów doskonale wiedzą, że na nic nie zda się mocny silnik i szybka skrzynia biegów, jeśli auto nie będzie miało odpowiedniego zawieszenia. Nie inaczej jest w driftingu. W zawieszeniu ...
    1/4 mili Bemowo - Wielki finał Gecko Cup / relacja 1/4 mili Bemowo - Wielki finał Gecko Cup / relacja
    1/4 mili - Wielki finał Impreza połączyła w całość wszystkie atrakcje poprzednich rund. Było to zatem ostateczne rozstrzygnięcie pojedynku polskich maszyn z zagraniczną konkurencją. W szranki z polskimi mistrzami jednej czwartej ...

  •