Kupno sprowadzonego auta.

Kupno sprowadzonego auta.

29 Kwi 2019, 18:06

Witam . Planuje kupić auto, jest ono sprowadzane ze Szwajcarii, w opisie auta pisze że jest opłacone i zostaje tylko koszt rejestracji czyli te 250 złoty, pisze też że autem można wracać na kołach, orientuje się ktoś ile takim autem mogę jeździć? Bo teraz majówka i nie będę miał jak zrobić przeglądu ani jak zarejestrować czy też ubezpieczyć.
W skrócie w opisie pisze tak:
Witam sprzedam sprowadzone ze Szwajcarii. Auto jest w pełni opłacone jedyny koszt rejestracji to 256zł. Można nim wracać na kołach ma wykupione ubezpieczenie.
Proszę o pomoc :)
kickic9
Obserwowany
 
Posty: 1

Re: Kupno sprowadzonego auta.

30 Kwi 2019, 11:46

kickic9 napisał(a):Można nim wracać na kołach ma wykupione ubezpieczenie
Zapytaj do kiedy jest wykupione ubezpieczenie bo czas na przerejestrowanie masz do 30 dni, a zgłoszenie do ubezpieczyciela 14 więc jak wszystko jest ok i kupisz go np. dzisiaj to spokojnie przez majówkę przejeździsz :)
Cichy77
Stały forumowicz
 
Posty: 3610
Zdjęcia: 35
Auto: Nie mam
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Dlaczego warto jest rozważyć zakup dobrego pokrowca samochodowego? Dlaczego warto jest rozważyć zakup dobrego pokrowca samochodowego?
    Podstawą korzystania z każdego samochodu jest zapewnienie mu należytej ochrony. Tyczy się to nie tylko wnętrza wozu, lecz także karoserii. Jednym z podstawowych elementów wyposażenia naszego garażu powinny być zatem ...
    Zapinaj pasy w samochodzie przed każdą jazdą! Zapinaj pasy w samochodzie przed każdą jazdą!
    Dlaczego wciąż niektórzy kierowcy i pasażerowie nie zapinają pasów bezpieczeństwa? Jedni sądzą, że to niewygodne, a inni uznają, że nie ma potrzeby tego robić przed krótką podróżą. To błąd, który ...

  •