Kupno sprzedaz i zlom ;

kupno sprzedaz i zlom ;]

21 Kwi 2008, 15:21

mam pytania odnosnie kupienia samochodu i odrazu go zezłomowania a wiec
1. wiem ze najlepiej kupic wyrejstrowany ale moj handlarz upiera sie aby podpisac umowe i automatycznie mam obowiazek pojazd przerejstrowac, mam pytanie czy mozna odrazu wyrejstrowac samochód nie przerejstrowywujac go i ile taka operacja kosztuje , trwa
2.slyszalem ze jesli ktos ma zarejstrowany samochod a w tym czsie nie oplaca oc sprzedajac go to inny wlasciaciel musi zaplacic te zalegle ubezpieczenie prawda?
3.jesli podpisuje umowe to w umowie musze umiescic ze chce go odrazu wyzłomowac
4.jakie papiery powinienem otrzymac na zlomie
czesc jestem grzes
krree
Początkujący

Miejscowość: dąbrowa gónicza

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nowy papamobile Mercedes-Benz dla papieża Benedykta XVI Nowy papamobile Mercedes-Benz dla papieża Benedykta XVI
    Dostarczając papieżowi Benedyktowi XVI nowy papamobile, Mercedes-Benz kontynuuje tradycję, która liczy już ponad 80 lat. Dr Dieter Zetsche, prezes zarządu Daimler AG i szef Mercedes-Benz Cars, osobiście przekazał w ...
    Auta BMW z układem xDrive: najpopularniejszy napęd na 4 koła Auta BMW z układem xDrive: najpopularniejszy napęd na 4 koła
    Doskonałe właściwości jezdne, zwinność i stabilność w każdym terenie – to przyczyny sukcesu rynkowego systemu BMW xDrive. BMW stale poszerza ofertę samochodów z inteligentnym napędem na cztery koła: tylko w ciągu ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      S2020005
      Subaru Impreza STI
      GTP Light