Kurs na prawko.. :)

Kurs na prawko.. :)

19 Lis 2006, 18:31

Elo.. :)
Mam taki mały dylemat, mogę iść na kurs na prawko ale nie wiem czy nie za wcześnie, kurs sie rozpoczyna jutro, a Ja dopiero urodziny mam w kwietniu, jakby nie patrzeć to ponad 5 miechów..
Co o tym sadzicie? Iść na kurs teraz czy poczekać troszkę?
Anonimowy
Nowicjusz

Miejscowość: z Daleka... :)

Re: Kurs na prawko.. :)

19 Lis 2006, 19:02

Witam,
Kurs trwa chyba około miesiąca do dwóch max, więc może jeszcze poczekaj trochę i zapisz sie na jakiś następny. Jak teraz zrobisz to poźniej przed egzaminem pewnie będziesz musiał sobie wziąść dodatkowe jazdy ;)
Pozdrawiam,
Artek
ArteK
Forum Samochodowe

Zdjęcia: 10603
Miejscowość: Warszawa
Prawo jazdy od: 12 12 1996
Przebieg/rok: 23tys. km
Auto: Toyota Yaris, Grand Voyager
Silnik: 1.3 VVTi, 3.3 V6
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2008
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Liście na drogach, częstsze opady deszczu, krótsze dni, mgły Liście na drogach, częstsze opady deszczu, krótsze dni, mgły
    Zmiana pory roku wymaga od kierowców dostosowania do nowych warunków jazdy. Wyzwania dla prowadzących auta związane z jesienią to m.in. liście na drogach, częstsze opady deszczu, krótsze dni, mgły. Pamiętajmy ...
    Udoskonalone manualne i automatyczne skrzynie biegów Opla Udoskonalone manualne i automatyczne skrzynie biegów Opla
    Dzięki licznym poprawkom w konstrukcji wewnętrznej i mechanizmach dźwigni druga generacja pięcio- i sześciobiegowych skrzyń Opla w porównaniu z konkurencją uzyskała doskonałe wyniki w zakresie jakości zmiany biegów. ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      VW Passat CC
      passat b5 german style
      Monster Truck Rock Star, 11