Lacetti 1.8 - jakie wady?

Lacetti 1.8 - jakie wady?

09 Wrz 2019, 22:22

Witam,

Zastanawiam się nad zakupem Chevrolet Lacetti 1.8 i chciałbym go zagazować.

Jakie są wady tego modelu?

Często wymienianą wadą jest słaba jakość lakieru.
Po za tym, podczas przeglądania ogłoszeń w jednym wypadku widziałem opis, że ktoś wymienił progi.
Jak wygląda sprawa korozji w tym modelu?

pozdrawiam
mikon
Nowicjusz

Re: Lacetti 1.8 - jakie wady?

10 Wrz 2019, 09:44

Może zacznę od zalet :) czyli koszt zakupu, tanie części i dosyć trwały silnik który dobrze radzi sobie z LPG.

Wad już można wymieniać więcej i należą do nich np. korozja układu wydechowego, problemy z elektryką, mało trwałe zawieszenie, kiepskiej jakości materiały wykończenia wnętrza itp.

Generalnie w tej cenie jak znajdziemy dobry egzemplarz to warto nim się zainteresować. jeżeli chodzi o korozję o którą pytasz to nie było najgorzej chociaż zdarzają się modele po naprawach progów tak jak napisałeś dlatego warto zajrzeć pod samochód podczas oględzin i ocenić stan podwozia.
Cichy77
Stały forumowicz

Zdjęcia: 19
Auto: Nie mam
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Bezpiecznie do szkoły, przedszkola i pracy - pieszo i rowerem Bezpiecznie do szkoły, przedszkola i pracy - pieszo i rowerem
    Po powrocie mieszkańców z wakacji ruch na ulicach miast wrócił do zwiększonego natężenia. To właśnie w terenie zabudowanym dochodzi do większości wypadków z udziałem pieszych czy rowerzystów. Jak ...
    Audi R8 e-tron i S7 Sportback na planie filmu Iron Man 3 Audi R8 e-tron i S7 Sportback na planie filmu Iron Man 3
    Audi kontynuuje współprace z wytwórnią Disneya i z Marvel Studios, tworząc wspólnie film "Iron Man 3". Rezultaty tej kooperacji zobaczymy wkrótce w kinach. Oficjalna premiera odbędzie się w pierwszych ...

•