Lada 1500S WAZ 21061

15 Kwi 2014, 05:38

Dzień dobry, witam wszystkich użytkowników ,,fs.pl-lada forum"

Tak się składa, że od 1982r. jestem użytkownikiem pojazdu Lada 1500S WAZ 21061 ( 1451ccm, 73 KM, rocznik 1981, od nowości ) i sporo zagadnień natury technicznej jak naprawy, remonty, usuwanie usterek w miarę możliwości przeprowadzałem we własnym zakresie - własnoręcznie. Posiadam sporo literatury krajowej jak i z kraju producenta. Pojazd mam do tej pory, w stanie kolekcjonerskim, używany sporadycznie. Chętnie podzielę się posiadaną wiedzą, z zastrzeżeniem iż nie jestem ,,wyrocznią". Pojazd mój, jak na swoje 33 lata, jest w bardzo przyzwoitym stanie, zarówno jeśli chodzi o stan blacharki jak i mechaniki. Długoletnie użytkowanie sprawiło, że w ramach w/w modelu sporo posiadłem teoretycznej i praktycznej wiedzy.
Obecnie mam dylemat, czy pozostawić pojazd do dalszego użytkowania ( gł. zloty ) czy odstąpić go miłośnikowi i pasjonatowi marki i tego modelu, który jest w stanie docenić aktualne walory, nie tylko techniczne pojazdu. Służę ew. informacjami i pomocą, w miarę swoich możliwości i posiadanej wiedzy.

Pozdrawiam,

Standart60
Standart60
Obserwowany

Prawo jazdy: 0- 5-1982
Przebieg/rok: 10tys. km
Auto: LADA 1500S 21061
Silnik: 1451 ccm, 73 KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1981

15 Kwi 2014, 12:42

Zapraszam zatem do opisania całej historii w tym aktualnym dziale :ok:
ArteK
Forum Samochodowe

Zdjęcia: 11335
Miejscowość: Warszawa
Prawo jazdy: 12 12 1996
Przebieg/rok: 15tys. km
Auto: Toyota Yaris
Silnik: 1.3 VVTi
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2008
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Citroen C5 III x7 opinie, problemy, usterki, wady, zalety
    Opinia na podstawie własnego auta i własnych doświadczeń z nim związanych Citroen C5 2016 wersja Exclusive sport w wersji nadwozia Tourer napędzany silnikiem 2.0 BlueHDI 180 KM i automatyczną skrzynią biegów o przebiegu ...
    Schyłek ery diesla to już tylko kwestia czasu
    Może się wydawać, że blisko połowa samochodów użytkowanych przez Polaków to auta z silnikiem Diesla. Ich liczba jest jednak niższa niż sądzi wielu zmotoryzowanych – a co więcej, systematycznie spada. Samochody ...

•