Laguna I 00r 1.9 dti automat Samochód gaśnie w trakcie jazdy

Laguna I 00r 1.9 dti automat Samochód gaśnie w trakcie jazdy

21 Sie 2010, 20:57

witam, mam problemik z moją renią(1.9 dti kombi '00 automat),
otóż ostatnio gaśnie mi w trakcie jazdy po przejechaniu 5-7 km.
jej foch trwa od 30 minut do około 2 godzin, poczym odpala i po przejechaniu podobnego dystansu znów strajkuje. nadmienię jeszcze, że przez ostatnie 50 tys. km chodziła jak pszczółka.
może ktoś spotkał się z czymś podobnym, będę wdzięczny za jakieś wskazówki, które pomogą odkryć przyczynę takiego zachowania
oskarżony
Nowicjusz

Zdjęcia: 0
Miejscowość: warszawa

Re: Laguna I 00r 1.9 dti automat Samochód gaśnie w trakcie j

22 Sie 2010, 18:52

Najprawdopodobniej padł czujnik temperatury silnika lub powietrza.
PhantomASA1
Forumowicz VIP

Miejscowość: Z prawdy :)

Re: Laguna I 00r 1.9 dti automat Samochód gaśnie w trakcie jazdy

11 Wrz 2013, 18:21

Witam mam podobny problem jak w tym temacie.Auto potrafi zgasnąć podczas jazdy i nie chce odpalić a czasem jak zapali to skoczy obrotami tak do ok 3 tyś i zgaśnie.Jak postoi tak ok 0.5 godziny to odpali normalnie.A i jeszcze wydaje mi śię że jak jest niska temp to się to nie robi bo jak jechałem 4 godziny nocą to było ok .A w dzieńjak temp była ok 25C to staje na światłach i po chwili zgasł.Pytanie co może być i czy autor tematu rozwiązał problem bo nic nikt nie pisze.Z góry dzięki za odp.
john54
Obserwowany

Auto: Renault Laguna I
Paliwo: Diesel
Skrzynia biegów: Automatyczna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Audi RS 6 Avant - 700 Nm momentu obrotowego i 560 KM mocy Audi RS 6 Avant - 700 Nm momentu obrotowego i 560 KM mocy
    W polskich salonach Audi można już zamawiać najnowszy, sportowy model z Ingolstadt – RS 6 Avant . Ten wyjątkowy samochód to połączenie 412 kW (560 KM) mocy i 700 Nm momentu obrotowego , z ogromnymi walorami użytkowymi ...
    Co to jest Defensive Driving? Co to jest Defensive Driving?
    Amerykanin Chris Imhoff z National Safety Council jako pierwszy sformułował reguły "Defensive Driving" (DD), czyli jazdy defensywnej. Pierwszy kurs DD zorganizowano w USA w 1964 roku. Od 50 lat w krajach anglosaskich oraz ...

•  
    • Warto przeczytać
    • passat b5 german style
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Autosacrum 2009
      Subaru Impreza STI