Laguna II wyłączenie sprawdzania ciśnienia w oponach launch.

Laguna II wyłączenie sprawdzania ciśnienia w oponach launch.

23 Lip 2012, 13:04

Witam
Pytanko do fachowców od diagnostyki komputerowej <najlepiej pracujących na Launchu X-431 diagunie>. Czy istnieje możliwość dezaktywacji czujników ciśnienia kół w renówce Lagunie II przez launcha?? Bo przez ddt 2000 i clipa da sie to zrobić a ja niestety pozbyłem sie kabla kkl jak kupiłem launcha. Z góry dzięki za pomoc
Pozdrawiam Przemek
przemek217
Launch X-431 DIAGUN - tester diagnostyczny
Awatar użytkownika

Miejscowość: Limanowa
Prawo jazdy od: 16 01 2005
Auto: Audi a6 C5
Silnik: 1.8 T 150KM AEB
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1998

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jakie są niebezpieczeństwa które mogą nas spotkać podczas parkowania? Jakie są niebezpieczeństwa które mogą nas spotkać podczas parkowania?
    Parkowanie to jedna z podstawowych umiejętności, jakie kierowca powinien nabyć w czasie kursu nauki jazdy. Jednak nawet gdy ktoś wykona ten manewr prawidłowo podczas egzaminu, nie ma pewności, że będzie w stanie równie ...
    FIAT 500 L - auto zbudowane z myślą o rodzinie FIAT 500 L - auto zbudowane z myślą o rodzinie
    FIAT 500 L - stylistycznie włoska nowość nawiązuje do miejskiej, kultowej 500-setki, jest autem zbudowanym z myślą o rodzinie. Będzie go można podziwiać podczas targów MOTOR SHOW 2013 w Poznaniu. Większością wymiarów ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Lexus GS430
      Habaj, Mitsubishi Lancer Evo IX, Rajd Karkonoski 2012
      Honda Civic pickup
      Toyota Sienna SE, 2018