Laguna III dziwne odgłosy

Laguna III dziwne odgłosy

28 Lip 2012, 15:45

Witam

Zakupiłem używaną i teraz się zastanawiam czy zrobiłem dobrze :)
Może ktoś pomocny udzieli mi odpowiedzi na poniższe pytania do filmiku

[Aby zobaczyć film musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]

z góry dzięki

1. Silnik oraz jedna z rur na wolnych obrotach strasznie drgają, czy to normalne ?
2. Od połowy filmu słychać dziwny dzwięk, którego źródłem (chyba) jest ustrojstwo "z niebieskim korkiem". Co to i czy to normalne ?
3. Sama praca silnika, wydaje mi się że jakoś tak klekocze :)

pozdrawiam
Adam
adasiex
Nowicjusz

Miejscowość: polska

Re: Laguna III dziwne odgłosy

29 Lip 2012, 06:39

Bardzo ciężko jest to ocenić, bez bezpośredniego kontaktu z pracującym silnikiem,jedno pewne ,silnik mojego brata chodzi zdecydowanie ciszej a o żadnym kierutaniu nim, nie ma mowy.Sprawdziłbym układ wtryskowy.
PhantomASA1
Forumowicz VIP

Miejscowość: Z prawdy :)

Re: Laguna III dziwne odgłosy

29 Lip 2012, 15:03

Zapomniałem jeszcze o dwu masie,która najbardziej daje znać o sobie przy wyłączaniu zapłonu.
PhantomASA1
Forumowicz VIP

Miejscowość: Z prawdy :)
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Kia Rio 1,4 DOHC CVVT o mocy 109 KM Kia Rio 1,4 DOHC CVVT o mocy 109 KM
    Pod maską koreańskiego mieszczucha znalazł się silnik benzynowy o pojemności 1,4 litra generujący moc 109 KM. Wyposażony w manualną skrzynię biegów która oferuje sześć przełożeń. Przyspieszenie od 0 do 100 km/h ...
    Nowy Lexus CT pojawi się do końca 2017 roku Nowy Lexus CT pojawi się do końca 2017 roku
    Według tajwańskiego portalu U-Car, nowa generacja luksusowego, kompaktowego hatchbacka Lexus CT ma się pojawić jeszcze w tym roku i będzie oparta na tej samej platformie, co najnowszy model Toyoty Prius. Atmosfera medialna ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      Subaru Impreza STI
      Jaguar
      MINI Clubman Bond Street, tył