Lampa przednia Audi A3 2000r po lifcie

Lampa przednia Audi A3 2000r po lifcie

26 Cze 2019, 15:04

Witam, mam problem, ponieważ potrzebuję przedniego lewego kierunkowskazu oraz klosza do przedniej lewej lampy w audi a3 2000 rocznik po lifcie i nigdzie na szrocie nie mogę takich części znaleźć. Może macie jakieś pomysły gdzie tego najlepiej szukać to byłbym wdzięczny za pomoc :D
ziemnyłokieć
Obserwowany

Re: Lampa przednia Audi A3 2000r po lifcie

26 Cze 2019, 15:14

ziemnyłokieć napisał(a):przedniego lewego kierunkowskazu
Ten kierunkowskaz przecież jest zintegrowany z przednią lampą :) chyba że chodzi Ci o ten który znajduje się z boku na błotniku przednim. Jeżeli chodzi o klosz to poszukaj lampy z uszkodzonymi np. zaczepami można znaleźć takie w dobrej cenie np. w necie.
Cichy77
Stały forumowicz

Zdjęcia: 35
Auto: Nie mam
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Brąz i czerń - wyjątkowa wersja Lexusa NX Brąz i czerń - wyjątkowa wersja Lexusa NX
    Lista specjalnych modeli Lexusa robi się coraz dłuższa. Po sedanie IS ze wstawkami w kolorze indygo oraz coupé LC pokrytym specjalnym, zielonym lakierem czas na wyjątkową odmianę Lexusa NX. SUV już wkrótce trafi ...
    BMW Zagato Roadster 2012 BMW Zagato Roadster 2012
    BMW Zagato Roadster to eleganckie wcielenie BMW Zagato Coupé, Koncept jest niezwykle trójwymiarowy, szeroki i odznacza się masywnie wyprofilowanym przodem. Przednia sekcja została dynamicznie pochylona i osadzona ...

•