Lampki ostrzegawcze VW Golf Plus

Lampki ostrzegawcze VW Golf Plus

05 Gru 2018, 19:26

Heja jestem tu krótko i to mój drugi post :D i kolejny problem mam :( . Posiadam VW Golfa Plus z 2006r benzyna 1,6 i zamarzyłem sobię aby moje autko posiadało podświetlenie w drzwiach gdyż były same odblaski. Niestety nie było w mojej instalacji poprowadzonych kabli to też to uczyniłem, wcześniej oczywiście przeprogramowałem je i podpiąłem kable przód mi działa bo dałem pod odpowiednie piny niestety tył mi nie działa. Pomoże mi ktoś i podpowie pod jakie piny należy się podłączyć aby to działało. Czy to mają być 4 i 12 czy może 4 i 14 z góry dziękuję :ok:
chudymw
Obserwowany

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Dlaczego warto jest rozważyć zakup dobrego pokrowca samochodowego? Dlaczego warto jest rozważyć zakup dobrego pokrowca samochodowego?
    Podstawą korzystania z każdego samochodu jest zapewnienie mu należytej ochrony. Tyczy się to nie tylko wnętrza wozu, lecz także karoserii. Jednym z podstawowych elementów wyposażenia naszego garażu powinny być zatem ...
    Toyota Supra z 1994 roku - rekordowa cena sprzedaży na aukcji Toyota Supra z 1994 roku - rekordowa cena sprzedaży na aukcji
    Gdyby zapytać fanów motoryzacji, który seryjny model był największym osiągnięciem Toyoty, wielu wskazałoby Suprę czwartej generacji, czyli model MK4. Podobnego zdania musiał być nabywca czarnej Supry z 1994 ...

•