Lampy przednie do Nissan Primera P11

Lampy przednie do Nissan Primera P11

29 Paź 2009, 21:02

Witajcie;) tak jak w temacie.. interesuje mnie czy znajde lampy do mojego auta. chodzi mi o konkretnie "klosze" czy jak to nazwac, ktore sa gladkie i przezroczyste.. obecnie mam takie zwykle szorstkie.. wiecie o jakie chodzi;) czytalem, ze do mojej primery nie ma takich bo dopiero te nowsze po face liftingu maja takie.. ale... pod moja szkola stoi almera z takimi.. i czy moze poprostu do almery sa takie a do primery nie? jak to jest?

z gory dziekuje za odpowiedz:)

EDIT: sorry ze allegro ale to tak na szybkiego:)
[link wygasł]
wydaja mi sie ze wygladaja tak samo jak do primery? mam racje?
mateusz3112
Początkujący

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Skoda Yeti i Octavia Scout we flocie TOPR-u Skoda Yeti i Octavia Scout we flocie TOPR-u
    SKODA Polska przekazała ratownikom Tatrzańskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego dwa kolejne modele - Yeti i Octavię Scout. 15 stycznia 2013 roku nastąpiło oficjalne przekazanie kluczyków do dwóch modeli ...
    Nasz wiek, doświadczenie i bezpieczeństwo na drodze Nasz wiek, doświadczenie i bezpieczeństwo na drodze
    Możliwość swobodnego poruszania jest fundamentem wolności i niezależności. Od najmłodszych lat szukamy rozwiązań, które zwiększają naszą mobilność. Na początku uczymy się poruszania i korzystania z dostępnych środków ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      VW Passat CC
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Subaru Impreza STI