Land Rover Discovery 300Tdi - gaśnie podczas jazdy

Land Rover Discovery 300Tdi - gaśnie podczas jazdy

01 Cze 2010, 16:58

Witam!

Już od dłuższego czasu pojawia się taki problem że Landek gaśnie podczas jazdy. Myślałem że to wina układu paliwowego. Wymieniałem filtry, tankowałem lepsze paliwko i bez zmian. Pomyślałem więc że to wina immobilaizera. Auto gaśnie podczas jazdy, następnie przez jakieś 3-10 min nie można go odpalić, potem nagle odpala jakby nigdy nic, od kopniaka.
Gdzie w Disco dorwać się do immobilaizera albo alarmu, może wystarczy przeciąć jakiś kabelek i go odciąć czy coś???

pozdro
Bartłomiej
Początkujący
Awatar użytkownika

Miejscowość: Polanów/Smardzewice

Re: Land Rover Discovery 300Tdi - gaśnie podczas jazdy

15 Sie 2010, 04:55

Stawiam na elektronike. Choc w dieslu uboga ale zawsze jest. Udaj sie do elektryka jesli nie ogarniasz tematu. U mnie cala elektronika wywalona i takie problemy nie istnieja.
sochoW
Nowicjusz

Miejscowość: Żabojedy
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Dlaczego trzeba robić okresowe przeglądy klimatyzacji? Dlaczego trzeba robić okresowe przeglądy klimatyzacji?
    Przeglądy okresowe są konieczne do prawidłowego funkcjonowania układu i wykonywać powinno się je co pół roku lub min. raz w roku. Układ klimatyzacyjny jest napełniony określoną ilością czynnika chłodzącego (gazu), ...
    [SUV-E] X5 3,0d e53 / ML 270CDI w163 / Touareg I 2,5TDI / XC90 2,4 D5 [SUV-E] X5 3,0d e53 / ML 270CDI w163 / Touareg I 2,5TDI / XC90 2,4 D5
    Podstawowe kryteria zestawienia: - SUV segmentu E - silnik diesla o mocy ok. 180KM - manualna skrzynia biegów - modele z okolic 2003 roku Wytypowane modele do zestawienia: - BMW X5 3,0d e53 - 184KM - Mercedes ML 270 ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      VW Passat CC
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Jaguar