Land rower freelander

land rower freelander

07 Lut 2011, 20:30

witam proszę o pomoc mam problem z moim land rowerem dziś rano chciałem uruchomić samochód i wciskając sprzęgło pedał wpadł mi w podłogę. Kilka miesięcy temu była wymieniana łapa gdyż sytuacja był identyczna jak teraz a 3 miesiące temu sprzęgło zaczęło się ślizgać byłem u mechanika powiedział mi że się zapiekło naprawił a teraz wysiadło proszę o radę co to jest i ile to może kosztować.
mariusz27
mariusz27
Nowicjusz

Miejscowość: zurmin

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Historia sukcesu: Napęd na cztery koła quattro Historia sukcesu: Napęd na cztery koła quattro
    Napęd na cztery koła quattro opracowany przez Audi, to kamień milowy w historii motoryzacji. W roku 1980, żaden inny producent nie był w stanie zaproponować równie szybkiego i lekkiego napędu na cztery koła przeznaczonego ...
    Toyota Yaris Hybrid-R - sportowa hybryda Toyota Yaris Hybrid-R - sportowa hybryda
    Toyota Yaris Hybrid-R, która w wersji koncepcyjnej zadebiutowała podczas Salonu Samochodowego we Frankfurcie, łączy zaawansowaną technologię pochodzącą z seryjnego Yarisa Hybrid, z wyczynowymi rozwiązaniami znanymi ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Nissan 350Z lotka
      Myjnia bikini, dziewczyny, carwash, 35
      XX Miedzynarodowy Zlot Fanow Volkswagena
      Mazda CX-3