Landi renzo omegas

landi renzo omegas

04 Cze 2011, 07:10

Witam
Przypadkiem wyrwały mi się przewody z przełącznika gaz-benzyna i nie wiem jak to wpiąć żeby było ok. Wtyczka jest czteropinowa kolory kabli- czerwony, brązowy, czarny, niebieski.
Dołączam link ze zdjęciem prałączika

http://www.autogaznowasol.pl/wp-content ... -sekw1.jpg
mario7210
Nowicjusz

Miejscowość: Łodygowice

Re: Landi renzo omegas

04 Cze 2011, 10:57

Mam taki sam w Jeepie - patrząc na przełącznik od przodu, czyli tak jak jest na obrazku, to od lewej - brązowy, niebieski, czarny, czerwony.
17 kwietnia 2018 na guza mózgu zmarła moja kochana żona Beti, mając 44 lata. Na forum jestem teraz sporadycznie.
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 1184
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000

Re: landi renzo omegas

04 Cze 2011, 20:35

Podłączyłem jak napisałeś i jest ok :razz: Dzięki wielkie. Szacunek
mario7210
Nowicjusz

Miejscowość: Łodygowice
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

56. Rajd Barbórka - prawdziwe rajdowe klasyki 56. Rajd Barbórka - prawdziwe rajdowe klasyki
    W piątek (30.XI) i w sobotę (1.XII) już po raz 56. odbędzie się słynny Rajd Barbórka. Na starcie rywalizacji obok nowoczesnych konstrukcji staną również prawdziwe rajdowe klasyki od Toyoty, Subaru czy Lancii. ...
    Kia Picanto LPG (bi-fuel) - małe zwinne i oszczędne auto Kia Picanto LPG (bi-fuel) - małe zwinne i oszczędne auto
    W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na samochody małe o niskich kosztach eksploatacyjnych, Kia przygotowała wersję "dwupaliwową" najmniejszej pod względem wymiarowym linii Picanto. Debiutująca na 65 frankfurckim Salonie ...

•