Laweta-jak to w końcu z tym jest?

laweta-jak to w końcu z tym jest?

16 Lut 2015, 12:45

Witam!

Jestem tutaj nowy tak że proszę o odrobinkę wyrozumiałości .

Owszem,wiem,temat zw.z lawetą był na tym forum już nie raz poruszany,jednak mój przyszły pracodawca ma jakiś dziwny wymóg,bo szuka kierowce z kat.B+E z "uprawnieniami" na lawety.Niestety,nie za bardzo rozumie,co dokładnie kryje się pod zdaniem "uprawnienia na lawety" .Z tego co wiem,to laweta ma wciągnik,czyż by to zdanie "uprawnienia" odnosiło się właśnie do posiadania uprawnień na wciągniki/wciągarki?.

Przepraszam że zadałem tak głupie pytanie ale ciężko mi stwierdzić,czy rzeczywiście potrzeba dodatkowe uprawnienie do obsługi wciągarki,czy to może pracodawca ma taki wymóg?.

Pozdr.
scaniek
Obserwowany

Auto: Viki B
Paliwo: Diesel
Skrzynia biegów: Manualna

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Auto Nostalgia 2013 / relacja Auto Nostalgia 2013 / relacja
    III edycja Targów Pojazdów Zabytkowych pod nazwą Auto Nostalgia już za nami. Większość z nas mogła przenieść się do czasów swojego dzieciństwa i podziwiać kultowe pojazdy z przeszłości. Przygotowaliśmy ...
    Mazda CX-5 samochodem roku w Japonii Mazda CX-5 samochodem roku w Japonii
    Mazda CX-5 otrzymała tytuł Samochód Roku 2012-2013 w Japonii. 29 listopada br. Japoński Komitet Samochodu Roku ogłosił wyniki głosowania. CX-5 to pierwszy model Mazdy wyposażony w pełną gamę technologii SKYACTIV, w ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Rage-Race 2009
      Volvo 3CC Concept FA Sunset
      Volkswagen Passat B5, dziewczyny, 4
      1