Leasing samochodu - jak to wygląda w praktyce?

Re: Leasing samochodu - jak to wygląda w praktyce?

21 Sie 2018, 17:26

czy ktoś z Was korzystał z leasingu z serwisu Master1? Znajomy, który niedawno kupował auta dla swojej firmy polecił mi ten serwis. Przejrzałem sobie ich stronę i wszystko wygląda bardzo dobrze. Dość duży wybór aut różnych modeli i roczników. Można sprawdzić historię każdego pojazdu, bo przy każdym pojeździe podany jest numer rejestracyjny, numer VIN i data pierwszej rejestracji. Nigdy z czymś takim się nie spotkałem zazwyczaj sprzedawcy do samego końca ukrywają wszelkie dane dotyczące auta. Wystarczy wejść na stronę historiapojazdu.gov.pl
i podane powyżej dane wkleić do formularza i możemy wygenerować raport o aucie.
kamilba00
Nowicjusz

Auto: mini mini

Re: Leasing samochodu - jak to wygląda w praktyce?

17 Paź 2018, 10:40

Praktyki są różne i zależy to od kilku czynników. Niemniej warto konsultować ze specjalistami swoje oczekiwania i możliwości. Ja konsultuję swoje bo często też korzystam. Teraz też, bo zmieniają się przepisy w podatkach, a jak chcesz coś droższego i lepszego to będą dotyczyć Ciebie. Nie ma co kombinować tylko zgłosić się do specjalistów z branży.
JolantaB
Obserwowany

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Skoda Scala z jakim silnikiem? Skoda Scala z jakim silnikiem?
    Zupełnie nowy, kompaktowy model w portfolio ŠKODY dostosowuje swoją moc i charakter do indywidualnych potrzeb kierowców. SCALA dostępna będzie w czterech wariantach silnikowych: trzech benzynowych i jednym wysokoprężnym. ...
    Nowy Nissan LEAF - Czy wiesz, że... Nowy Nissan LEAF - Czy wiesz, że...
    1. Korzystając z wyjątkowej aplikacji CARWINGS , kierowca może "zadzwonić" do swojego samochodu, aby sprawdzić stan naładowania akumulatora lub wyszukać w pobliżu stację ładowania, skorzystać z usługi Google Send-To-Car, ...

•