Leasing samochodu - jak to wygląda w praktyce?

Re: Leasing samochodu - jak to wygląda w praktyce?

21 Sie 2018, 18:26

czy ktoś z Was korzystał z leasingu z serwisu Master1? Znajomy, który niedawno kupował auta dla swojej firmy polecił mi ten serwis. Przejrzałem sobie ich stronę i wszystko wygląda bardzo dobrze. Dość duży wybór aut różnych modeli i roczników. Można sprawdzić historię każdego pojazdu, bo przy każdym pojeździe podany jest numer rejestracyjny, numer VIN i data pierwszej rejestracji. Nigdy z czymś takim się nie spotkałem zazwyczaj sprzedawcy do samego końca ukrywają wszelkie dane dotyczące auta. Wystarczy wejść na stronę historiapojazdu.gov.pl
i podane powyżej dane wkleić do formularza i możemy wygenerować raport o aucie.
kamilba00
Nowicjusz

Auto: mini mini

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Powrót z wakacji - korki, stres, złość, poddenerwowanie, agresja Powrót z wakacji - korki, stres, złość, poddenerwowanie, agresja
    Korki podczas powrotu z urlopu czy jazdy do pracy, konieczność nagłego hamowania, nieprawidłowe zachowania innych kierowców… - jazda samochodem może być źródłem stresu. Podenerwowanie kierującego negatywnie ...
    Volkswagen e-up! w pełni elektryczny samochód seryjny Volkswagen e-up! w pełni elektryczny samochód seryjny
    Volkswagen przedstawił swój pierwszy, w pełni elektryczny samochód seryjny: nowego e-up!. To prawie bezgłośne, czteroosobowe auto robi wrażenie zasięgiem 150 kilometrów i doskonałą funkcjonalnością. Nowy ...

•  
    • Genesis Coupe interior
      Audi crosslane coupe, licznik
      Targi AutoSalon i AutoSerwis
      Drift, BMW E30, MGarage