Leasing samochodu - jak to wygląda w praktyce?

Re: Leasing samochodu - jak to wygląda w praktyce?

21 Sie 2018, 18:26

czy ktoś z Was korzystał z leasingu z serwisu Master1? Znajomy, który niedawno kupował auta dla swojej firmy polecił mi ten serwis. Przejrzałem sobie ich stronę i wszystko wygląda bardzo dobrze. Dość duży wybór aut różnych modeli i roczników. Można sprawdzić historię każdego pojazdu, bo przy każdym pojeździe podany jest numer rejestracyjny, numer VIN i data pierwszej rejestracji. Nigdy z czymś takim się nie spotkałem zazwyczaj sprzedawcy do samego końca ukrywają wszelkie dane dotyczące auta. Wystarczy wejść na stronę historiapojazdu.gov.pl
i podane powyżej dane wkleić do formularza i możemy wygenerować raport o aucie.
kamilba00
Nowicjusz

Auto: mini mini

17 Paź 2018, 11:40

Praktyki są różne i zależy to od kilku czynników. Niemniej warto konsultować ze specjalistami swoje oczekiwania i możliwości. Ja konsultuję swoje bo często też korzystam. Teraz też, bo zmieniają się przepisy w podatkach, a jak chcesz coś droższego i lepszego to będą dotyczyć Ciebie. Nie ma co kombinować tylko zgłosić się do specjalistów z branży.
JolantaB
Obserwowany

03 Gru 2018, 21:24

Polecam usługi Ekspert-leasing-kredyt . To niezależna firma, która pracuje na rzecz klientów, dzięki czemu bez dodatkowych prowizji i opłat przygotuje Ci najlepsze rozwiązanie dostępne na rynku. Tłumaczą i wyjaśniają wszelkie zawiłości w umowach.
Franek74
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 08 01 2008
Przebieg/rok: 6tys. km
Auto: nie mam

31 Mar 2019, 22:03

Właśnie ja jestem ciekaw - leasinguje ktoś actrosa? najlepiej nowego... Bo oglądałem go w Emilianowie i no kusi
Kolego
Obserwowany

Wczoraj, 08:35

Ja brałem na kredyt, ale jeśli chodzi o salon w Emilianowie i warunki leasingowe, to nie ma z tym problemu, bo też o tym z nimi rozmawiałem. Lepiej będzie jeśli spytasz ich telefonicznie/osobiście/mailowo/jakkolwiek, na pewno podpowiedzą lepiej niż internet ;)
Chudzin
Obserwowany

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Poskramiacz śniegu z 1934 roku - Skoda Popular Poskramiacz śniegu z 1934 roku - Skoda Popular
    Czeska marka rozwijała przemyślane i skuteczne sposoby na radzenie sobie z dużym śniegiem i trudnym zimowymi warunkami już ponad osiemdziesiąt lat temu. Znany model POPULAR dokonał podczas zim lat 30 wielu spektakularnych ...
    Model LC 500 pokazuje przyszłość Lexusa Model LC 500 pokazuje przyszłość Lexusa
    LC 500 pokazuje przyszłość Lexusa. Wskazuje, w jakim kierunku będzie się rozwijał design, osiągi i własności jezdne naszych samochodów – mówi w wywiadzie dla portalu lexusenthusiast.com wiceprezes Lexus ...

•