Leasing samochodu - jak to wygląda w praktyce?

21 Sie 2018, 17:26

czy ktoś z Was korzystał z leasingu z serwisu Master1? Znajomy, który niedawno kupował auta dla swojej firmy polecił mi ten serwis. Przejrzałem sobie ich stronę i wszystko wygląda bardzo dobrze. Dość duży wybór aut różnych modeli i roczników. Można sprawdzić historię każdego pojazdu, bo przy każdym pojeździe podany jest numer rejestracyjny, numer VIN i data pierwszej rejestracji. Nigdy z czymś takim się nie spotkałem zazwyczaj sprzedawcy do samego końca ukrywają wszelkie dane dotyczące auta. Wystarczy wejść na stronę historiapojazdu.gov.pl
i podane powyżej dane wkleić do formularza i możemy wygenerować raport o aucie.
kamilba00
Nowicjusz
 
Posty: 11
Auto: mini mini

17 Paź 2018, 10:40

Praktyki są różne i zależy to od kilku czynników. Niemniej warto konsultować ze specjalistami swoje oczekiwania i możliwości. Ja konsultuję swoje bo często też korzystam. Teraz też, bo zmieniają się przepisy w podatkach, a jak chcesz coś droższego i lepszego to będą dotyczyć Ciebie. Nie ma co kombinować tylko zgłosić się do specjalistów z branży.
JolantaB
Obserwowany
 
Posty: 2

03 Gru 2018, 20:24

Polecam usługi Ekspert-leasing-kredyt . To niezależna firma, która pracuje na rzecz klientów, dzięki czemu bez dodatkowych prowizji i opłat przygotuje Ci najlepsze rozwiązanie dostępne na rynku. Tłumaczą i wyjaśniają wszelkie zawiłości w umowach.
Franek74
Nowicjusz
 
Posty: 30
Prawo jazdy: 08 01 2008
Przebieg/rok: 6tys. km
Auto: nie mam

31 Mar 2019, 21:03

Właśnie ja jestem ciekaw - leasinguje ktoś actrosa? najlepiej nowego... Bo oglądałem go w Emilianowie i no kusi
Kolego
Obserwowany
 
Posty: 2

20 Sie 2019, 07:35

Ja brałem na kredyt, ale jeśli chodzi o salon w Emilianowie i warunki leasingowe, to nie ma z tym problemu, bo też o tym z nimi rozmawiałem. Lepiej będzie jeśli spytasz ich telefonicznie/osobiście/mailowo/jakkolwiek, na pewno podpowiedzą lepiej niż internet ;)
Chudzin
Obserwowany
 
Posty: 1

08 Wrz 2019, 02:10

Podpisuję się obiema rękami pod powyższym. Ten salon oferuje naprawdę solidne warunki, a ceny części są bardzo atrakcyjne, w końcu od jakiegoś czasu mamy w Polsce fabrykę Mercedesa ;)
bardu
Obserwowany
 
Posty: 1
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Jak Toyota nauczyła świat wydajnej produkcji
    Toyota stała się pierwszym producentem na świecie, którego roczna produkcja przekroczyła 10 milionów aut. Toyota Corolla – samochód, który zmotoryzował japońską klasę średnią – jest ...
    Brak snu to jak nadmiar alkoholu u kierowcy
    Powodów zmęczenia i niewyspania może być wiele, przede wszystkim jednak to brak odpowiedniej ilości snu. Zachowania zaspanej osoby za kierownicą są równie niebezpieczne jak tej kierującej pojazdem pod wpływem ...

12 Sty 2021, 23:28

Najlepiej zapytać doradcę. W zasadzie sam leasing to nic strasznego, a dzięki covid w końcu można załatwić auto pod dom - przez internet :)
banan123
Obserwowany
 
Posty: 1