Leasing ?

Leasing ?

21 Paź 2017, 16:11

Witajcie,

Zastanawiam sie na zakupem auta do firmy i ostatnio zaczlalem troche szperac i widze ze sa dwa rodzaje leasingu.
Przeczytalem http://blog.aleo.com/leasing-czy-long-t ... podszewki/ i co waszym zdaniem bardziej sie oplaca?
Dodam ze to moje pierwsze auto ktore chce kupic w leasing chodzi o nowa a4 :)

Czekam na pomoc,
Pozdrawiam
jantak
Obserwowany

Auto: A4 B7

Re: Leasing ?

21 Paź 2017, 16:28

BTW to są 3 rodzaje leasingu a w linku masz porównany jeden z nich z wynajmem długoterminowym (który leasingiem stricte nie jest). Finanse skończyłem, musiałem napisać :ok:

Ogólnie rzecz biorąc
Chcesz wykupić auto na koniec? Bierzesz leasing
Nie chcesz wykupić auta na koniec? Wynajmujesz
Nie masz na wkład własny? Wynajmujesz
na plus wynajmu, że możesz w każdej chwili* wypowiedzieć umowę i nie płacić
Ałdi jak i cala grupa vw ma dobrą ofertę fabrycznego leasingu
Decydujesz sam, ew po konsultacji z księgowym
Insignia ST, 2.0DTH/170, '17
Focus 2, 1.6tdci/90, '10
V40, 1.9dci/115, '03
Invi
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: Focus 2, Insignia ST, V40
Silnik: 1.6td, 2.0cd, 1.9dti
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Odcinkowy pomiar prędkości i jazda z przepisową prędkością Odcinkowy pomiar prędkości i jazda z przepisową prędkością
    Odcinkowy pomiar prędkości to jeden ze skutecznych sposobów na to, by skłonić kierowców do jazdy z przepisową prędkością. W Polsce system kamer monitorujących średnią prędkość działa od 2015 roku. Z badań przeprowadzonych ...
    Toyota C-HR będzie pierwszym samochodem elektrycznym Toyoty w Chinach Toyota C-HR będzie pierwszym samochodem elektrycznym Toyoty w Chinach
    Do 2020 roku Toyota wprowadzi na chiński rynek 10 nowych zelektryfikowanych modeli. Na targach motoryzacyjnych w Pekinie marka zaprezentowała Corollę i Levina w wersji plug-in hybrid, które zadebiutują w Chinach w ...

•