Lekarz orzecznik

Lekarz orzecznik

13 Maj 2010, 14:54

Poszukuje lekarza ktora bedzie jednoczesnie okulista, zleci mi badanie glukozy i wyda orzeczenie o przedluzenie prawa jazdy. Niestety ale nie moge znalezc lekarza ktory zajmuje sie wszystkimi 3 rzeczami. Poszukuje go w Krakowie. Z gory dziekuje za pomoc :)
trubadur
Nowicjusz

Miejscowość: krk

Re: Lekarz orzecznik

13 Maj 2010, 23:19

bo nie ma lekarzy którzy zajmują się wszytkim, idź do poradni większej, na przykłąd na ul Bonarka 18 będziesz miał wszystkich na miejscu, a jak powiesz przy rejestracji o co ci chodzi to cię dziewczyny od razu zarejestrują odpowiednio :wink: zadzwoń i zapytaj ;)
Panowie!! Co JEST!! Ciśnienie mi spada! ;)
pocieszny
Forumowicz VIP

Zdjęcia: 1
Miejscowość: z błota ;)

14 Maj 2010, 10:11

tylko problem jest taki ze za kazda wizyte trzeba placic 100zl i sie robi 300zl a jak by wszystko bylo u jednego to tylko 100 zl stracone
trubadur
Nowicjusz

Miejscowość: krk

14 Maj 2010, 13:55

uwierz mi wcale by tak nie było ;) kwota jest za wykonaną prace, to jak w mechanice gdyby ci mechanik regulował silnik i wymienił szybe to zapłącisz tylko za silnik? :mrgreen:
Panowie!! Co JEST!! Ciśnienie mi spada! ;)
pocieszny
Forumowicz VIP

Zdjęcia: 1
Miejscowość: z błota ;)
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Ubezpieczenie samochodu krok po kroku Ubezpieczenie samochodu krok po kroku
    Stając się właścicielem pojazdu, niezależnie od tego, czy jest to auto nowe czy używane, zachodzi konieczność wykupienia obowiązkowego ubezpieczenia OC. W przypadku zakupu auta używanego, które jest już zarejestrowane ...
    Największa na świecie Największa na świecie "Kula zorba" z samochodem w środku
    Największa na świecie "Kula zorba" z samochodem w środku Nissan zbudował największą na świecie kulę zorba, która w swoim wnętrzu chroni naturalnej wielkości Nissana Note. Ogromna, wypełniona powietrzem kula o średnicy ...

•  
    • Warto przeczytać
    • passat b5 german style
      Monster Truck Rock Star, 11
      Infiniti Q50
      S2020005