Letnie sportowe opony

jesli miałbys do wyboru te opony na ktore byś się zdecydował?

Goodyear Eagle F1
0
Brak głosów
Toyo Proxes T1-R
0
Brak głosów
Michelin Pilot Sport 2
1
33%
Pirelli P Zero Nero
1
33%
BFGoodrich G-Force
0
Brak głosów
Bridgestone Potenza RE50A
1
33%
Razem głosów : 3

Letnie sportowe opony

25 Gru 2007, 18:14

Witam ktore z wyzej wymienionych opon byscie wybrali,moze ktos z was uzytkuje takowe i moze sie pochwalic swoimi "za" i "przeciw" plusy minusy,albo jest specem od opon i podzieli sie swoja opinia; ktore najlepsze na Polskie drogi,i dlaczego. prosze oceniac :)
"przyspieszenie to najlepszy sposób spędzenia czasu pomiędzy zakrętami"
HillClimbFanatic
Początkujący

Re: Letnie sportowe opony

25 Gru 2007, 20:43

ja się osobiście nie znam i nie chce mi się szukać. ;)
Dla mnie na dzień dzisiejszy liczą się opony z małymi oporami toczenia, więc byłyby to te, które mają w tym gronie ten współczynnik najmniejszy.
WitP_tsaJ4145
Początkujący
Awatar użytkownika

Miejscowość: Śląsk/kujawsko-pomorskie

25 Gru 2007, 21:07

no wiesz nie o szukanie tutaj chodzi bo z "google" czy innych wyszukiwarek to czytalem i sam moge znalesc, chodzilo mi bardziej o opinie kogos kto sie zna fachowo na oponach lub sam uzytkuje ktorys z w/w modeli opon i jak owe sie sprawują na "polskich", czyli kiepskich drogach. wszystkie sa z gornej polki cenowej,high performance i wszystkie przeznaczone do "szybkich"samochodow. a nie tylko opory toczenia sie licza :) no i jak to sie ma do naszych dziurawych tras oto jest pytanie :)
HillClimbFanatic
Początkujący

26 Gru 2007, 01:46

a, no to teraz sprecyzowałaś o co chodzi. W pierwszym poście nie napisałeś tego.
Tylko dodam, że dla mnie - i to obecnie - liczą się małe opory toczenia. Oczywiście wiem, że to jedna z wielu cech opony.
Napisałem mój wcześniejszy post tylko dlatego, że myślałem iż pytasz tak ogólnie. A teraz skoro to wyjaśniłeś, to już milczę ;)
WitP_tsaJ4145
Początkujący
Awatar użytkownika

Miejscowość: Śląsk/kujawsko-pomorskie

26 Gru 2007, 12:57

ja osobiście słyszałem tylko o Pirelli P Zero i to dwa lata temu.bardzo je sobie chwalono w pewnej gazecie motoryzacyjnej.Nero to pewnie nowa generacja tej opony i zapewne jeszcze lepsza
chicken19
Zaawansowany

26 Gru 2007, 13:13

zgadza sie Nero to nowa generacja P Zero tak samo jak Hero. :) a co do testow to najwiekszy byl zrobiony w ostatnich miesiacach 2007 roku w najwiekszym niemieckim motomagazynie i podczas skrupulatnego 2 dniowego testu w ktorym braly udzial w/w modele opon najlepszą uznano nowy model opony Goodyear Eagle F1 Assimetrico, a wspomniane P Zero od Pirelli zajelo przedostatnie miejsce :) ale wiadomo testy testami - moga sie miec nijako co do osiagow opony na "polskich" drogach i nie przesądzac zwyciezcy :)
HillClimbFanatic
Początkujący

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Lexus IS w kolorze wojownika - debiutuje specjalna wersja sedana Lexus IS w kolorze wojownika - debiutuje specjalna wersja sedana
    Lexus chętnie tworzy specjalne wersje swoich samochodów. Tym razem projektanci zabrali się za model IS i jak zwykle zainspirowali się japońską kulturą. Lexus IS I Blue ze specjalnymi wstawkami w wyjątkowym kolorze ...
    Zgłoszenie rejestracji i wyrejestrowania pojazdu to będzie obowiązek! Zgłoszenie rejestracji i wyrejestrowania pojazdu to będzie obowiązek!
    Szykują się spore zmiany dla kierowców w których głownie chodzi o obowiązek zgłaszania takich działań w nieprzekraczającym terminie 30 dni. Co ciekawe projekt zmian w Prawie o Ruchu Drogowym przygotowało Ministerstwo ...

•