Lewym przednim kole mi coś dziwnie stuka - daihatsu feroza

lewym przednim kole mi coś dziwnie stuka - daihatsu feroza

03 Kwi 2011, 21:51

mam problem :cry: w czasie jazdy w lewym przednim kole mi coś dziwnie stuka, jak by się coś odkręciło i latało po włączniku napędu :cry: nie wiem czy to poważne i co by to moło być, bardzo prosze o podpowiedz,
Ostatnio edytowany przez xxxxxzzzzz 05 Kwi 2011, 09:01, edytowano w sumie 2 razy
xxxxxzzzzz
Nowicjusz

Miejscowość: Brzeg Dolny

Re: Daihatsu feroza

03 Kwi 2011, 21:53

terkoce?
pewnie sprzęgiełko poszło
podnieś koło (to które wydaje ci się że terkoce) i spróbuj zakręcić na włączonym wcześńiej 4x4
Panowie!! Co JEST!! Ciśnienie mi spada! ;)
pocieszny
Forumowicz VIP

Zdjęcia: 1
Miejscowość: z błota ;)
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Toyota Auris Touring Sports pierwsze w pełni hybrydowe kombi Toyota Auris Touring Sports pierwsze w pełni hybrydowe kombi
    Podczas Salonu Motoryzacyjnego w Genewie Toyota zaprezentuje Aurisa Touring Sports, czyli odmianę kombi kompaktowego modelu, którego druga generacja z sukcesem zadebiutowała w Europie na początku 2013. Przywrócenie ...
    10 lat gwarancji na baterie samochodów hybrydowych Toyoty 10 lat gwarancji na baterie samochodów hybrydowych Toyoty
    Toyota wprowadza specjalny program serwisowy, pozwalający przedłużyć ochronę gwarancyjną dla nowych i dotychczasowych posiadaczy pojazdów hybrydowych marki Toyota, wyposażonych w akumulatory niklowo-wodorkowe (NiMH) ...

•  
    • Hondy CRX DelSol
      Chicago Auto Show 2008
      Trial Lędziny 2014 czerwiec
      MINI E (od 2008), samochód elektryczny, przód