Lewym przednim kole mi coś dziwnie stuka - daihatsu feroza

lewym przednim kole mi coś dziwnie stuka - daihatsu feroza

03 Kwi 2011, 21:51

mam problem :cry: w czasie jazdy w lewym przednim kole mi coś dziwnie stuka, jak by się coś odkręciło i latało po włączniku napędu :cry: nie wiem czy to poważne i co by to moło być, bardzo prosze o podpowiedz,
Ostatnio edytowany przez xxxxxzzzzz 05 Kwi 2011, 09:01, edytowano w sumie 2 razy
xxxxxzzzzz
Nowicjusz

Miejscowość: Brzeg Dolny

Re: Daihatsu feroza

03 Kwi 2011, 21:53

terkoce?
pewnie sprzęgiełko poszło
podnieś koło (to które wydaje ci się że terkoce) i spróbuj zakręcić na włączonym wcześńiej 4x4
Panowie!! Co JEST!! Ciśnienie mi spada! ;)
pocieszny
Forumowicz VIP

Zdjęcia: 1
Miejscowość: z błota ;)
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Żółte światło na sygnalizatorze to już nie zielone! Żółte światło na sygnalizatorze to już nie zielone!
    Co robią kierowcy, gdy zbliżają się do skrzyżowania, a światło zmienia się na żółte? Jest to pytanie które powinniśmy zadać również sobie będąc kierowcą. W praktyce wygląda to tak że jedni w pośpiechu ...
    Roadmap E - samochody elektryczne od Volkswagena Roadmap E - samochody elektryczne od Volkswagena
    "Roadmap E" koncern Volkswagen rozpoczyna największą w światowym przemyśle samochodowym ofensywę w dziedzinie samochodów elektrycznych. Najpóźniej do 2030 roku Volkswagen dokona elektryfikacji całej oferty swoich ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Citroen old car, tył
      Land Rover Defender 90 - zdjęcie 6
      Subaru BRZ
      VW Passat b5 - german style