Lexus IS 200 1999r. 2.0 155 km B+LPG za 9900zł Czy warto kupić?

29 Cze 2016, 08:23

959 miałem napisać więcej ale.... Twoje tabelkowanie z czasami do 100km/h/ porównanie wyczynów torowego bmw r4 do ulicy jest max dziecinne i tak za bardzo nawet nie ma jak odpowiedzieć...
Mogę ewentualnie sprawdzić ile mają na liczniku wtedy nawiązałbym klimatem :D

Ogólnie obracam się w kręgach ludzi jeżdżących szybkimi autami i jak powiedziałbym o tabelkach (notabene nawet to przeinaczasz) i starał się udowodnić że BMKowe r4 jest fajne bo na torze w is cup jeżdżą to zostałbym wyśmiany ... i cofnięty do przedszkola... :evil:
A moje filozofie zostały by podsumowane " Ty stary nie pitol o szybkiej jeździe tylko kup sobie picanto cup r4 i dawaj żaru" :D

Jedno co się zgodzę to 2,0r6 też jest mierne w jeździe przy masie e46.
szybki
Moderator - Tuning
 
Posty: 10181
Prawo jazdy: 19 07 1994
Auto: Toyota
Paliwo: Benzyna
Typ: Sport/Coupe
0

25 Lis 2016, 10:04

Dobre i oryginalne części (na pewno nie od chińczyka) oferuje [reklama]. Korzystam z ich oferty już od dawna i nie zawiodłem się na nich.
Ostatnio edytowany przez mike, 25 Lis 2016, 12:38, edytowano w sumie 1 raz
Powód: reklama
arekproll
Nowicjusz
 
Posty: 4
Prawo jazdy: 01 09 1995
Przebieg/rok: 13tys. km
Auto: audia4
Silnik: 1,9TDI
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Rok produkcji: 2010
0

25 Lis 2016, 10:08

Brawo za odkop.. :roll:
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38404
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012
0
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Kierowco! Odłóż smartfon podczas jazdy
    Badania pokazują, że wykonywanie połączeń przez kierowcę trzymającego telefon/smartfon w dłoni podczas jazdy dwukrotnie zwiększa ryzyko wypadku. Z kolei czytanie i wysyłanie wiadomości zwiększa to ryzyko aż 6-krotnie(1). ...