Lexus IS200/Cadillac CTS

Lexus IS200/Cadillac CTS

03 Wrz 2013, 17:32

Witam,

Niedawno zdałem egzamin na prawo jazdy, i teraz pozostało już tylko wybrać samochód. Zastanawiam się nad Lexusem albo Cadillac'iem. Najbardziej interesują mnie opinie posiadaczy tych samochodów, wady, zalety, czy warto kupić któregoś z nich, jeśli nie, to co wybrać :) Mam do wydania 20 - 30 tyś.

Dziękuję z góry za opinię i pomoc
Schriker
Obserwowany

Prawo jazdy od: 28 08 2013
Auto: Lexus IS200
Silnik: 2.0 155 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000

Re: Lexus IS200/Cadillac CTS

03 Wrz 2013, 19:42

Ogólnie są to dwa fajne auta z tym że CTS jest egzotykiem który może być problematyczny przy serwisie chociaż z mojego doświadczenia z samochodami z USA wielkich problemów nie ma jeżeli nie są to jakieś wynalazki.
Jeżeli chodzi o ISa za 20-30k kupisz IS300 który już naprawdę jest fajnym autem. Bardzo dobrze wyciszony, dobre nagłośnienie, dobre przyśpieszenie (super sprawdza się VVTi), opcja tip tronic, dosyć oszczędny i bardzo łatwo serwisowalny a biorąc pod uwagę bezawaryjność tani w eksploatacji.
Bardzo dobrze przyjmuje LPG.
szybki
Moderator - Tuning

Prawo jazdy od: 19 07 1994
Auto: Toyota
Paliwo: Benzyna
Typ: Sport/Coupe
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

King of Europe Drift 2012 Poznań / relacja King of Europe Drift 2012 Poznań / relacja
    W dniach 20 – 22 kwietnia na najbardziej prestiżowym obiekcie wyścigowym w Polsce, czyli na torze "Poznań" odbyła się jedna z najważniejszych imprez driftingowych w całej Europie, a więc inauguracyjna runda King of ...
    Jak bezpiecznie jeździć w trudnym terenie? Jak bezpiecznie jeździć w trudnym terenie?
    Poruszanie się po trudnym terenie dla jednych jest przyjemnością, dla innych koniecznością. Dobrze, jeśli w naszych podróżach towarzyszy nam samochód napędzany na 4 koła, przygotowany na pokonywanie bezdroży. ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      VW Passat CC
      Infiniti Q50
      Subaru Impreza STI