Lexus na Salonie Samochodowym w Genewie 2013

01 Lut 2013, 15:53

Salon Samochodowy w Genewie i europejska premiera najpopularniejszego modelu Lexusa IS nowej generacji jest doskonałym pretekstem również do zmiany projektu stanowiska Lexusa na salonie.

Lexus na Salonie Samochodowym w Genewie 2013

Europejska premiera w pełni hybrydowego Lexusa IS 300h
Lexus na Salonie Samochodowym w Genewie 2013Lexus wprowadza całkowicie nowy, w pełni hybrydowy model IS 300h. IS 300h ze swoja agresywną elegancją będzie bardziej zauważalny na drogach i doskonale ilustruje kierunek, w jakim idzie Lexus - wzmocniony nacisk na dynamiczne osiągi. Nowy IS 300h będzie także dostępny z pakietem FSPORT charakteryzujący się oryginalnymi zewnętrznymi i wewnętrznymi elementami konstrukcyjnymi i bardziej sportową dynamiką jazdy.

Lexus na Salonie Samochodowym w Genewie 2013

Koncepcyjny model LF-LC w kolorze Opal Blue
Koncepcyjny model hybrydowego Lexusa LF-LC pokazany będzie w nowym kolorze Opal Blue. Sportowe coupe 2 +2, prezentuje nowy, jeszcze bardziej sportowy wizerunek Lexusa. Wnętrze samochodu zaprojektowano z myślą o całkowitym ukierunkowaniu na kierowcę. Pokazuje to nowy język projektowania Lexusa z bardziej wyrazistym grillem w kształcie "wrzeciona". Litera L obecna i widoczna zarówno na przodzie jak i w części tylnej auta pokazuje fuzję charakterystycznego stylu i funkcjonalności inżynierskiej.

Rozbudowana gama modeli Lexus F SPORT
Na salonie w Genewie będzie zaprezentowana cała gama w pełni hybrydowych modeli Lexusa w wersji F SPORT, łącznie z najnowszym IS300h.

Lexus na Salonie Samochodowym w Genewie 2013

źródło: Lexus
Redakcja
Forum Samochodowe
Redakcja
Redakcja
Awatar użytkownika
 
Posty: 3283
Zdjęcia: 12003
Prawo jazdy: 12 03 1998
Auto: Audi A4 B6

 • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

  Silnik V12 - Lamborghini
  Z mocarnymi jednostkami V12 kojarzy się również największy konkurent Ferrari, czyli Lamborghini. Włosi stworzyli dwie generacje swojej słynnej V-dwunastki. Skupmy się na pierwszej, bo to ona w dużej mierze ukształtowała ...
  QG0 - okres obsługi (standardowy okres obsługi)
  Przegląd ten dokładnie to QG0 (bez systemu przedłużonego czasu między przeglądami). Co 15 000 km należy wykonać serwis olejowy. Po upływie roku należy wykonać przegląd roczny, przy czym przegląd roczny zawsze zawiera serwis ...

 •  
  • Warto przeczytać