Lexus Polska nawiązał współpracę z Agnieszką Radwańską

28 Cze 2012, 09:00

Od czasu powstania marki w roku 1989 w USA, Lexus, wytyczył nie tylko nowe standardy jakości produktu, lecz również zredefiniował koncepcję luksusu pojmowanego jako całość doświadczeń w odniesieniu do technologii, wzornictwa i poczucia komfortu.
Marka Lexus, czerpiąc z tradycji kultury Japonii, u której podstaw leży zasada harmonii pomiędzy dobrem własnym a dobrem innych, projektuje samochody mając na uwadze sprawy ważne zarówno dla społeczeństwa, jak i dla środowiska naturalnego. Napęd hybrydowy, największe osiągnięcie technologiczne marki Lexus oferuje minimalną emisję spalin, niższy czynnik hałasu (NVH) zachowując przy tym maksymalne osiągi jazdy. Nic dziwnego, że filozofia marki Lexus, stanowi inspirację dla przedstawicieli świata kultury, sztuki i sportu na najwyższym, światowym poziomie.

Zdjęcie

Już szósty rok z rzędu Lexus został zaproszony przez organizatora Turnieju PEKAO
Szczecin Open jako sponsor oficjalny
. Zawodnicy oraz zaproszeni goście podkreślają, że dzięki
marce Lexus, turniej staje się jeszcze bardziej prestiżowy.

Byliśmy partnerami turnieju Fed Cup i challengera BNP Parisbas Polish Open w Sopocie, ostatniego warszawskiego WTA Polsat Warsaw Open, tegorocznego Davis Cup w Warszawie i Inowrocławiu. Wspieramy od kilku lat młodzieżowy turniej Bogdana Tomaszewskiego, turnieje lekarzy, adwokatów.
Przygotowujemy się do kolejnego turnieju z serii Davis Cup : Polska – Białoruś w Łodzi.
Lexus jest także wieloletnim partnerem Festiwalu Chopinowskiego, odbywającego się corocznie w Warszawie, Festiwali Filmowych w Gdyni i Krakowie, Gali nagród filmowych "Orły".

POLECAMY Wyścigi samochodami Lexusa - Fyrstenberg i Matkowski

Mariusz Fyrstenberg i Marcin Matkowski – nasza najlepsza tenisowa para deblowa to doskonale zgrani, ale jakże różni - Mariusz to siła spokoju i dobrego humoru. Na korcie opanowany, pozytywny, potrafi wyjść obronną ręką z najcięższych sytuacji, umie na chłodno podejść do sprawy i przypomnieć partnerowi, że na jednej spornej piłce mecz się nie kończy... Poza kortem radosny, bezkonfliktowy, dowcipny, uśmiechnięty.
Marcin – to siła i energia. Humorem dorównuje Mariuszowi.
Życie upływa im na turniejach, rozgrywanych na całym świecie, a więc w ciągłych podróżach. Wracają do kraju, aby potrenować, pobyć z rodziną i te krótkie pobyty postanowili spędzać także z Lexusem. Mariusz najchętniej zasiada za kierownicą hybrydowych wersji Lexusa, z uśmiechem mówiąc : "Po raz pierwszy cieszę się, że stoję w korku". Jest fanem dobrej muzyki, która z głośników Marka Levinsona brzmi koncertowo, upajać się komfortem i bezpieczeństwem. Podkreśla także dynamikę auta, choć zużycie benzyny jest na bardzo niskim poziomie i, że przy tych wszystkich zaletach ma jeszcze jedną – jest przyjazny środowisku.
"Lexus jest świetny z forehandu i z backhandu – bo czuję się w nim doskonale zarówno jako kierowca jak i pasażer" mówi Mariusz.
Marcin z zapałem wsiadł do Lexusa ISF, ale przyznaje, że nie udało mu się go w pełni opanować.

Zdjęcie
POLECAMY Marcin Gortat ponownie wybrał Lexusa

Marcin Gortat to sportowiec którego nie trzeba chyba nikomu przedstawiać, dzięki swoim fenomenalnym zdolnościom koszykarskim, Marcin osiągnął to co wydawać by się mogło niemożliwe – jako pierwszy Polak doszedł ze swoją drużyną do finału NBA. Jednak działalność "Determinatora", jak zwykło się mówić o Gortacie za oceanem nie sprowadza się wyłącznie do gry na boisku. W tym roku będziemy świadkami piatej już edycji imprezy Marcin Gortat Camp, której głównym celem jest propagowanie sportu oraz zdrowego, aktywnego trybu życia wśród młodzieży.
W tym podobnie, jak w poprzednich latach przez cały czas pobytu w Polsce - Marcin będzie miał do swojej wyłącznej dyspozycji luksusowe samochody marki Lexus. Marcin ceni sobie tę markę, gdyż jak powiedział - Lexus to samochód, którego najwyższa jakość, klasa i wyjątkowość, a także historia tworzenia i zdobywania rynków, szacunek do klientów, podkreślają wartości jakie chce przekazywać młodym sportowcom.

Zdjęcie

Agnieszka Radwańska
Tuż przed turniejem wielkiego szlema – Wimbledon 2012 nawiązaliśmy współpracę z naszą najlepszą polską tenisistką – Agnieszką Radwańską.

Klasyfikowana na 3. miejscu w rankingu WTA Agnieszka jest bardzo utalentowaną tenisistką, która w wieku 23 lat wyrównała rekord Wojciecha Fibaka - triumf nad Magdaleną Rybarikovą w pierwszej rundzie turnieju na kortach Wimbledonu 2012 był 55. zwycięstwem w karierze w rozgrywkach Wielkiego Szlema, do którego zaliczają się Australian Open,US Open, Roland Garros i właśnie Wimbledon.

Znawcy tenisa podkreślają wyjątkową inteligencję w grze Agnieszki, doskonałą konstrukcję psychiczną i dążenie do doskonałości.

źródło: Lexus
Redakcja
Forum Samochodowe
Redakcja
Redakcja
Awatar użytkownika
 
Posty: 3283
Zdjęcia: 12003
Prawo jazdy: 12 03 1998
Auto: Audi A4 B6

 • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

  Wysoka Grzęda Baja Poland - najważniejszy rajd w sezonie
  Światowa czołówka kierowców i najszybsze terenowe auta - to nas czeka na początku września w Szczecinie, Drawsku Pomorskim i Dobrej. Rajdowe trasy Wysoka Grzęda Baja Poland będą areną zmagań o tytuły Pucharu ...
  Pierwszy samochód hybrydowy Toyoty - czy był nim ...?
  Toyota i hybrydy? Pierwsze nasze skojarzenie to Prius. Słusznie, bo model ten już 20 lat temu przetarł szlak dla seryjnych pojazdów hybrydowych. Z roku na rok jest ich coraz więcej: Yaris, Auris, RAV4, Toyota C-HR, ...

 •  
  • Warto przeczytać