Limuzyna do 7tys. Safrane, E32...

Limuzyna do 7tys. Safrane, E32...

30 Gru 2012, 00:20

Witam prosił bym o pomoc w wyborze lub wybiciu mi z głowy któregoś z aut chce kupić wygodną mocną limuzyne benzyna z gazem do ok.7 tys. rozglądałem sie za BMW 7 (E32) R6 3.0-3.5 ale ostatnio wpadła mi oko renówka safrane co wy na to nic nie wiem o renault oprócz tego że wadliwe automaty o niemcu coś tam ogarniam prosze o pomoc i inne propozycje odpada omega bo rdza i mercedes ze wzgledu na lpg

przykładowe ogłoszenia:
[link wygasł]
[link wygasł]
[link wygasł]
scorpio88
Obserwowany

Prawo jazdy od: 10 09 1998
Przebieg/rok: 14tys. km
Auto: ford scorpio
Silnik: 2.9 145KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Liftback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 1988

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Podróż Volkswagenem, którego jeszcze nie ma Podróż Volkswagenem, którego jeszcze nie ma
    Fabryka Volkswagena w Wolfsburgu, dział rozwoju technicznego, hala 70 – wjeżdża Golf. W hali nie ma okien, a mimo to samochód porusza się po oświetlonych słońcem ulicach. Tylko że tutaj nic nie jest prawdziwe, ...
    Wystawa Techno Classica - Audi świętuje dwa jubileusze Wystawa Techno Classica - Audi świętuje dwa jubileusze
    Podczas tegorocznych targów samochodów zabytkowych Techno Classica w Essen, które odbędą się od 10 do 14 kwietnia, Audi Tradition będzie świętować dwie znaczące rocznice. W hali numer siedem, marka z ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      passat b5 german style
      Autosacrum 2009