Linea - zapala się kontrolka awarji systemu wtrysków!

[Linea] - zapala się kontrolka awarji systemu wtrysków!

24 Gru 2010, 12:27

Witam specjalnie się zarejestrowałem na forum bo mam spory problem wiec prosze o jakieś konkretne odpowiedzi mianowicie zapala się kontrolka "Awarja systemu wtrysków". Po przejechaniu paru kilometrów samochod gaśnie, po wyłączeniu zaplonu i odczekaniu paru sekund samochod sie uruchamia a kontrolka sie świeci dalej i za jakiś czas znowu gaśnie. Fiat nie może zdiagnozować problemu, wtryskiwacze są dobre.
Fiat Linea 1300 multijet.

EDIT: Zauważyłem jeszcze jak jade na obrotach powyżej 2000obr/min samochód nie gaśnie.

P.S. Wesołych świąt ;]
karol85dh
Nowicjusz

Miejscowość: Giżycko

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

OffRoad Show Poland 2017 OffRoad Show Poland 2017
    Już po raz VI w Warszawie odbył się OffRoad Show Poland. Zwiedzający mogli oglądać najnowsze modele aut z segmentu 4x4, samochody przygotowane do turystyki oraz do sportu, quady, motocykle, kampery oraz zapoznać się z bogatą ...
    PEUGEOT - serie specjalne 208 Active Pack, 3008 Style i 5008 PEUGEOT - serie specjalne 208 Active Pack, 3008 Style i 5008
    Peugeot poszerza swoją gamę w najpopularniejszych segmentach, wprowadzając do sprzedaży serie specjalne modeli 208, 3008 i 5008. Powstały one na bazie cieszącego się największą popularnością drugiego poziomu wyposażenia, ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Autosacrum 2009
      Jaguar