LPG Allegro Deutschenauto

LPG Allegro Deutschenauto

15 Lut 2015, 14:56

Szukałem długo auta dla siebie. Mianowicie interesowała mnie tylko Toyota z silnikiem 1.8 VVTi, ponieważ chciałem ją zagazować. Kupiłem świetne auto na Allegro Deutschenauto i pomimo że sprzedawca raczej sceptycznie wypowiadał się o zagazowaniu tego auta i tak zdecydowałem się je zagazować gdyż cena gazu mówi chyba sama za siebie. Autem jeżdżę do dziś i instalacja świetnie się sprawuje więc również polecam instalację JTG wszystkim którzy szukają oszczędnej jazdy i jakości instalacji LPG
janusz1970
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 11 05 1970
Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: toyota
Silnik: 1.8 vvti
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2007

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jakie jest właściwe przeznaczenie pobocza? - zanim staniesz pomyśl! Jakie jest właściwe przeznaczenie pobocza? - zanim staniesz pomyśl!
    Sezon letni to nie tylko czas odpoczynku i wyjazdów wakacyjnych, ale także zbiorów owoców, które często można kupić na poboczach tras. Wielu kierowców zatrzymujących się w tym celu zapomina, ...
    Opel po raz trzeci uznany za Opel po raz trzeci uznany za "najbardziej innowacyjną markę"
    Opel jest liderem w wyznaczaniu trendów w dziedzinie projektowania samochodów i technologii - podczas uroczystości Plus X Award, która odbyła się 6 czerwca wieczorem w Kolonii, ponownie został uhonorowany ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      VW Passat CC
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Subaru Impreza STI