Ma ktoś miernik grubości lakieru pozyczyć?

Re: Ma ktoś miernik grubości lakieru pozyczyć?

10 Cze 2012, 08:03

Jasiek90 napisał(a):A nie zastanawiało Cię skąd tak okazyjna cena? bo nie oszukujmy się 4 letnia 159 to zazwyczaj przynajmniej 10tys. zł więcej.

nie nie zastanawia mnie bo jak ktos chce sprzedac samochod to daja taka cene zeby go sprzedac w ciagu tygodnia czy tam 2 i nie bujac sie tak jak wiekszosc handlarzy na allegro miesiac a czasem nawet i pol roku z jednym autem dalem prawie 33tys po negocjacjach z okolo 35 moze taka cena bo to kombi ktore na rynku sa tansze, kupilem od 1 wlasciciela ktory jezdzil nim od nowosci i raczej patrzac na dom i posiadlosc poprzedniego wlasciciela nie mam sie czego obawiac , do tego bylem na stacji u znajomego ktory nie zrobi mnie w chu** i nie podejdzie do mojego auta jak wiekszosc stacji w mojej okolicy , wszystko bylo sprawdzone pod kątem mechanicznym , wizualnie wyglada pieknie 0grama rdzy ,
bioly21
Zaawansowany

Miejscowość: malopolska
Prawo jazdy od: 17 08 2002
Auto: Alfa159 , Civic VII

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Hyundai Santa Fe Nowej Generacji w testach Euro NCAP Hyundai Santa Fe Nowej Generacji w testach Euro NCAP
    Hyundai Santa Fe Nowej Generacji został uznany za najbardziej bezpieczny samochód w swoim segmencie, w ocenie Euro NCAP w 2012 roku. Wyniki we wszystkich kategoriach testowych okazały się najlepsze w klasie, co czyni ...
    Night Power GP 2012 - Łomża Night Power GP 2012 - Łomża
    Trzecia runda Night Power GP 2012 odbyła się w Łomży 18 sierpnia. Na ulicach miasta można było zobaczyć rzadko spotykane samochody, a ulica Spokojna zmieniła się w strefę streetracingu. Na NIGHT POWER Grand Prix w Łomży chyba ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Monster Truck Rock Star, 11
      S2020005
      Subaru Impreza STI
      Jaguar