Małe auto do 20tys.

Re: Małe auto do 20tys.

29 Gru 2010, 21:43

Suzuki bardo nie podoba mi się z wyglądu,ale to podobno solidne auta. Bardzo fajną opcją jest Peugeot 206 z silnikiem 2.0 135KM, miałem okazje jechac i ma mocnego kopa. Niestety spalanie również jest dosyć wysokie.
Mechanic
Początkujący

Miejscowość: Warszawa

Re: Małe auto do 20tys.

31 Gru 2010, 10:38

Ten Suzuki też za bardzo mi się nie podoba...
Ale wpadł mi w oko jeszcze Fiat Stilo (wersja 3 drzwiowa). Bardzo fajny samochodzik za przystępną cenę tylko, że jest to Fiat, który za dobrej opinii nie ma no i lubią się psuć (prawie wszyscy mi odradzają) z tym, że nie wiem czy benzyna czy diesel.
Może Ktoś się wypowie na temat tego Fiacika...
MekPrzemasMek
Nowicjusz

Miejscowość: xxxx
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jak radzić sobie z podstawową obsługą samochodu? Jak radzić sobie z podstawową obsługą samochodu?
    Mogłoby się wydawać, że włączenie świateł przeciwmgłowych, wymiana koła na zapasowe czy znajomość sygnalizacji świateł ostrzegawczych na desce rozdzielczej to podstawowe umiejętności, jakie powinien posiadać kierowca. Tymczasem ...
    Toyota Avensis silnik 2.0 D-4D Powerboost Toyota Avensis silnik 2.0 D-4D Powerboost
    Avensis 2.0 D-4D Powerboost rozwija moc 150 KM (o 26 KM więcej niż w przypadku wersji seryjnej) oraz moment obrotowy 350 Nm (w zakresie 1600-2800 obr./min., o 40 Nm wiecej niż w przypadku wersji seryjnej). Dzięki temu przyśpieszenie ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      Monster Truck Rock Star, 11
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Subaru Impreza STI