Małe, lekkie autko z klimą Holandia

Małe, lekkie autko z klimą Holandia

01 Paź 2015, 22:54

Witam, chciałbym się zapytać jaki samochód wybrać. Mieszkam w Holandii i tutaj cena podatku drogowego zależna jest od masy pojazdu. Cały czas szukam Nissana micra, lecz wiem, że są i inne autka w podobnej granicy wagowej jak i cenowej którym warto się przyjrzeć. Jak dla mnie max masa to 950kg, silnik... do 1.4L w benzynie, przebieg do 170-180 tyś (oczywiście im mniej tym lepiej), koniecznie z klimą, bajery typu elektryczne szyby też mogą być. Cena... tutaj się zaczyna spory problem, ponieważ nie chcę wydawać więcej niż 1300 euro (~5000zł). Możecie podsyłać linki, jak również propozycje samochodów którym warto się przyjrzeć. I jeszcze jedna uwaga, nie przepadam za VW, Skodą, Fordem, oraz francuzami...

Z góry wielkie dzięki! Pozdrawiam.
Jokerr192
Obserwowany

Przebieg/rok: 13tys. km
Auto: Nie mam
Paliwo: Benzyna
Skrzynia biegów: Manualna

Re: Małe, lekkie autko z klimą Holandia

01 Paź 2015, 23:59

Mazda Demio:
[link wygasł] wg. danych waży 950 kg
Jeszcze mazda 121 niby fiesta w innej budzie ale nie radzę wybrzydzać bo nie masz 50000 zł tylko 5000 zł.
Nowe Fotki Mojego Auta są w tym temacie
fiat-seicento-900-krzycha-vt94145.htm
Krzychu
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Auto: Fiat Seicento
Silnik: 900 39 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1998
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Silniki VEA z przełomową technologią wtrysku paliwa: Volvo Silniki VEA z przełomową technologią wtrysku paliwa: Volvo
    VEA (Volvo Engine Architecture) to nowa rodzina silników czterocylindrowych, która pojawi się w ofercie Volvo pod koniec 2013 roku. Obejmie ona zarówno jednostki benzynowe, jak i Diesle. W jednostkach ...
    Miejsce, w którym powstają legendy - Toyota Motorsport GmbH Miejsce, w którym powstają legendy - Toyota Motorsport GmbH
    Siedziba Toyota Motorsport GmbH – należącej do koncernu Toyoty firmy inżynieryjnej, zajmującej się od 1979 roku sportami motorowymi – mieści się w Kolonii. Stalowy, dwupiętrowy budynek o powierzchni 30 tys. m² ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      passat b5 german style
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Infiniti Q50