Malowanie całego samochodu

Malowanie całego samochodu

15 Gru 2009, 22:02

Witam.
Chciałem się dowiedzieć ile mniej więcj bedzie kosztować malowanie całego samochodu Renault Laguna I 95r. z zewnątrz oczywiście z uwzględnieniem delikatnych poprawek blacharskich, dosłownie dwa małe wgniecienia, jedno na dzwiach a drógie na nadkolu.
wlodi
Początkujący

Miejscowość: Lublin

Re: Malowanie całego samochodu

15 Gru 2009, 22:13

wlodi napisał(a):Witam.
Chciałem się dowiedzieć ile mniej więcj bedzie kosztować malowanie całego samochodu Renault Laguna I 95r. z zewnątrz oczywiście z uwzględnieniem delikatnych poprawek blacharskich, dosłownie dwa małe wgniecienia, jedno na dzwiach a drógie na nadkolu.
zależy jak na odpier..l to z 1500 porządnie to nawet 4500 :wink:
Panowie!! Co JEST!! Ciśnienie mi spada! ;)
pocieszny
Forumowicz VIP

Zdjęcia: 1
Miejscowość: z błota ;)

17 Gru 2009, 11:39

no ale to jest całego samochodu razem z wnętrzem?
Bo mi chodzi o samą karoserie z zewnątrz.
wlodi
Początkujący

Miejscowość: Lublin

17 Gru 2009, 13:04

wlodi napisał(a):no ale to jest całego samochodu razem z wnętrzem?
Bo mi chodzi o samą karoserie z zewnątrz.
jedź do lakiernika to ci wyceni bez zobaczenia jak to wygląda nikt ci nie wywróży ceny
Panowie!! Co JEST!! Ciśnienie mi spada! ;)
pocieszny
Forumowicz VIP

Zdjęcia: 1
Miejscowość: z błota ;)
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nowoczesny i pełen charakteru - Citroen SpaceTourer Nowoczesny i pełen charakteru - Citroen SpaceTourer
    Nowoczesny i pełen charakteru – taki jest nowy CITROËN SpaceTourer. Z nadwoziem dostępnym w trzech wariantach i różnymi konfiguracjami wnętrza doskonale wpisuje się w nowoczesny styl życia – dla rodziny, ...
    Opel Mokka SUV-a na miarę potrzeb europejskich kierowców Opel Mokka SUV-a na miarę potrzeb europejskich kierowców
    Inżynierowie Opla zakończyli właśnie ostatni etap jazd testowych nowego modelu SUV-a Mokka. Testy przeprowadzono w Niemczech przed rozpoczęciem sprzedaży nowego modelu, która jest planowana na koniec tego roku. Podczas ...

•  
    • Toyota FCV-R
      7
      Honda CRX VTEC
      X Jubileuszowy Zlot Porsche Club Polska