Maluch Dakar??

Maluch Dakar??

14 Kwi 2010, 16:40

Witam. Mam dosyć nie typowe pytanie. Chciałbym wiedzieć czy jakiś Maluch kiedykolwiek oficjalnie lub nie oficjalnie ukończył rajd Dakar albo jakiś rajd w tym stylu, interesuje się tym ponieważ mam kolegę który się zapiera ze tak było ale oprócz tego nie podał żadnej informacji. Jeśli ten temat to po prostu jakiś śmieszny wymysł to przepraszam jeśli jednak taka sytuacja miała miejsce to może ktoś wiec coś więcej. Wujek google niestety nie wyjaśnił mi na szybkości tego problemu. Z góry dzięki za pomoc.
dziwak
Nowicjusz

Miejscowość: Okolice

Re: Maluch Dakar??

14 Kwi 2010, 17:08

Koledze mogły się pomylić rajdy z racji podobnej scenerii - w 1984r., w rajdzie Akropolu wystartował Szerla. Oficjalnie 126p nigdy nie wystartował w innych rajdach mistrzostw świata.
pawelMX6
Aktywny
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 0
Miejscowość: Gdynia
Auto: Nie mam

Re: Maluch Dakar??

14 Kwi 2010, 17:17

Swego czasu na allegro był maluszek z małopolski który przejechał pół Europy,wystawiony był na aukcji dla WOSP,ale niestety nic niewiem co dalej i był jeszcze jeden maluszek który też troche Europy zwiedził i tutaj masz więcej info http://www.polskajazda.pl/Samochody/Fiat/126/26440 .Może to dużo nie wnosi do tematu ale napisałem o tym z czym sie spotkałem.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 8
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: Opel Corsa B
Silnik: 1.4 60km
Paliwo: Benzyna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nie czekaj na pierwszy śnieg ze zmianą opon na zimowe Nie czekaj na pierwszy śnieg ze zmianą opon na zimowe
    Wielu kierowców odkłada na ostatnią chwilę zmianę opon na zimowe. Oznacza to, że kiedy wystąpią przymrozki albo spadnie pierwszy śnieg, bardzo łatwo o stłuczkę, a dodatkowo w warsztatach tworzą się kolejki. Podpowiadamy ...
    Mitsubishi Pajero Sport - trzy ekstremalne wcielenia Mitsubishi Pajero Sport - trzy ekstremalne wcielenia
    Już od dziś wielbiciele mocnych wrażeń w terenie mają do dyspozycji trzy, "uzbrojone po zęby" wersje Mitsubishi Pajero Sport. Dzięki trzem pakietom markowych, terenowych akcesoriów o wymownie brzmiących nazwach Heavy ...

•  
    • Warto przeczytać
    • 8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Monster Truck Rock Star, 11
      Autosacrum 2009
      Jaguar