Mały dostawczak do 50 tys , prosze o pomoc

10 Lut 2012, 23:20

W rodzinie był taki Transit,użytkowany przez jakieś ja wiem 8lat (rocznik 2001 albo 2002),podczas sprzedaży miał coś 270tys.km i był w dobrym stanie.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 5
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: Fiat Seicento
Silnik: 900
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1998

11 Lut 2012, 15:38

no i jakas chwile temu wrocilem, transit zaliczkowany maja zalatwic wszystko z leasingiem i w przyszlym tygodniu bede juz jego posiadaczem :)
2,2 115ps 2009 rocznik z przebiegiem 53tys udokumentowanym , przetrzepany na wszystkie strony na diagnostyce i wyszlo elegancko no i kasy troche z tych 50tys zostanie w portfelu

dzieki za pomoc , temat do zamkniecia
bioly21
Zaawansowany

Miejscowość: malopolska
Prawo jazdy: 17 08 2002
Auto: Alfa159 , Civic VII
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Bezpieczny wyjazd z małym dzieckiem
    Lipiec i sierpień to okres nasilenia wypadków drogowych z udziałem dzieci, które najczęściej uczestniczą w tych zdarzeniach jako pasażerowie samochodów, a więc wskutek błędów dorosłych. Za kierownicą ...
    Mercedes-Benz klasy C - samochód do driftu
    Klasa C jest autem zbudowanym według podobnych założeń co IS Lexusa czy BMW serii 3. Model stworzono głównie z myślą o podróżowaniu w komforcie, ale i nim bez większych trudności poszalejemy bokiem na torze. ...

•