Mam do kupienia Dodge Challenger R/T 5.7 HEMI.

04 Cze 2024, 18:45

Jak w temacie - mam możliwość kupna tego auta po okazyjnej cenie i zastanawiam się jaki jest popyt na nie i czy szybko się sprzedają, gdyby w razie czego sprzedać dalej i może coś zarobić. Ktoś ma jakieś doświadczenia?
Auto sprowadzone z USA, po lekkim wypadku, 120tys. km przebiegu. 3 lata temu naprawiony w Polsce przez znajomego.
Marcin2222
Nowicjusz

04 Cze 2024, 19:21

Napisz dokładnie jak ma wyglądać zakup umowa/f.vat, kwoty, rok, jak był rozbity itd.
szybki
Moderator - Tuning

Prawo jazdy: 19 07 1994
Auto: Toyota
Paliwo: Benzyna
Typ: Sport/Coupe

04 Cze 2024, 19:26

Umowa, 89 tys. zł, 2019 rok, uszkodzona maska, szyba, dach
Marcin2222
Nowicjusz

05 Cze 2024, 07:41

To sprawdź sobie w ogł. ile kosztuje ta wersja z podobnych roczników, czy mają LPG, czy może jakieś różnice w napędach, wyposażeniu itp.
Do tego zobacz co jest w papierach, jaki miał tytuł na aukcji.
szybki
Moderator - Tuning

05 Cze 2024, 12:33

szybki napisał(a):To sprawdź sobie w ogł. ile kosztuje ta wersja z podobnych roczników, czy mają LPG, czy może jakieś różnice w napędach, wyposażeniu itp.
szybki napisał(a):To sprawdź sobie w ogł. ile kosztuje ta wersja z podobnych roczników, czy mają LPG, czy może jakieś różnice w napędach, wyposażeniu itp.

kosztują trochę więcej. Ten jest doinwestowany. LPG mnie nie interesuje. Auto zarejestrowane w Polsce, jeździ. Chcę też wiedzieć czy w razie czego łatwo sprzedać dalej, czy jest popyt na nie
Marcin2222
Nowicjusz

05 Cze 2024, 13:39

Trochę enigmą się z Tobą pisze. Co to znaczy kosztuje trochę więcej ?
Co to znaczy doinwestowany?
LPG Ciebie nie interesuje tylko skoro ma być na handel to jakie ma to znaczenie że Ciebie nie interesuje? Ważne żeby klienta interesowało.
szybki
Moderator - Tuning

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Toyota silniki 3S-GE / GTE
    Cztery cylindry w układzie rzędowym. Pojemność: 2 litry. Zalety: dostępność, dobry potencjał do tuningu, duży dostęp do części zamiennych. Klasyczne jednostki 3S-GE / GTE powstały zgodnie z tradycyjnym podejściem do sztuki ...
    Jak i gdzie kupić części do samochodu?
    Każdy kierowca, niezależnie od tego, jakiego auta jest właścicielem, staje przed koniecznością zakupu nowych części do samochodu. Zazwyczaj jest to wynik normalnej eksploatacji części, a czasem jest to wymuszone przez kolizję ...

05 Cze 2024, 16:07

Nie ma czegoś takiego jak popyt w Polsce, "popyt" teoretycznie jest na Passata czy audi a4 w gnojówce a i tak ciężko sprzedać. Wszystko za swojego klienta i swoją cenę, ja już przestałem handlować osobówkami w Polsce bo to jakiś nieśmieszny żart. Co bym nie sprzedawał jaki stan by nie był czy przedział cenowy zawsze są albo apacze albo brak zainteresowania i czasami auto stoi w ogłoszeniu pół roku bez żadnego telefonu ale może ja mam pecha do osobówek :wink:
To nie moc ani sprzęt a technika czyni z Ciebie zawodnika
Kao
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 107
Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Bmw 645Ci, M3, Vw T4

06 Cze 2024, 06:14

Kao napisał(a):już przestałem handlować osobówkami w Polsce bo to jakiś nieśmieszny żart.

motozakup napisał(a):Ale jesteś chyba jakimś ,,zranionym,, handlarzem. Też możesz zaprezentować swoje igiełki.

@Kao jesteś kolejny, ja bawiłem się autami z tzw. z jajejm gdzie fora/grupy fb dedykowane krzyczały że nie ma danego auta na rynku albo złom, moi koledzy to samo i komu daliśmy pole popisu ? Mirasom i Januszom po szkole zakupu aut z utalentowanymi wykładowcami.
Ja po ostatnim czyszczeniu trawnika z zabawek obiecałem sobie że ostatni raz kupuje auta na zasadzie że mam kilka sztuk, coś sobie wybiorę, coś sprzedam, czymś pojeżdżę. Zresztą ostatnio odmówiłem zakupu fajnych v8ek zagranicą przez zjab...ych polskich Januszy. Zostaje tylko czeklista którą będę powoli realizował czyli kupuje, jeżdżę i wystawiam zagranicą.

Autorowi proponuje zobaczyć ten temat żeby zrozumieć problem:

mercedes-a-klasa-w176-1-6pb-czy-wart-zakupu-vt134491-15.htm#postingbox
szybki
Moderator - Tuning

06 Cze 2024, 17:30

W podobnym stanie, koło 130-150tys. Ten ma obszyty środek w alcantarę, wydech zrobiony i zderzak oraz spojler z SRT
Marcin2222
Nowicjusz

06 Cze 2024, 19:57

Powiem Ci na moje okok po info które napisałeś. Nie wertuje tego auta/modelu, zakładam że to nie jest jakaś wersja np. FL która dobija kasy na plus, nie wiem co jest betonem cenowym ale dla mnie jak miałbym teraz wystawić takie auto to max 130k.pln. sądzę że transakcyjna byłaby około 115-120k.pln.
Jeżeli auto jest w dobrym stanie to kup je, przytrzymaj minimum pół roku i wystaw. Pamiętaj zmiana właściciela i odsprzedaż dla Janusza jest minusem do tego koniecznie sprawdź jakie są foty i jaki tytuł aukcji.
Uważaj na zdjęcia auta rozebranego do wyceny, nie ważne że będzie fajnie widać szkodę, nie ważne że graty często wkładają do bagażnika ale dla Janusza jest to już złom. O tytule aukcji nie napisze bo jest tego sporo i potrzeba mieć konkret.

Jak kupisz za około 90k.pln to po pół roku auto odsprzedaż za około 100-110k. Będziesz narażony na polskich mucios macios el'doktorist ale wcześniej czy później trafisz klienta. Do tego nie podawaj swojego prywatnego telefonu bo śledczy będą chcieli sprawdzić nawet rozmiar Twojego ... buta :D

Jak nie zarobisz to przynajmniej pojeździsz fajnym krążownikiem :D
szybki
Moderator - Tuning