Mam do wydania 17 tys.

Mam do wydania 17 tys.

22 Cze 2010, 09:00

Mam dylemat co wybrać, Mazde 323f z silnikiem 1.6 benzyna z 2003 roku : [link wygasł]

czy może lepiej Focus z silnikiem 1.6 benzyna: [link wygasł] lub [link wygasł] ,

a może polecicie mi jeszcze coś innego, zależy mi na tym, żeby samochód był maksymalnie 8 letni, 5 - drzwiowy i raczej benzyna gdyż dużo nie jeżdżę.

Pozdrawiam!
piotrek84
Nowicjusz

Re: Mam do wydania 17 tys.

22 Cze 2010, 09:13

z powyższych wybrałbym 323f, pozatym cena fordów ma tendencje spadkową i chyba trudniej byłoby go potem sprzedac,
a tak od siebie proponuje zwrucić uwage na honde jazz [link wygasł] wiele dobrego słyszałem o tych samochodach.
paju001
Początkujący
Awatar użytkownika

Miejscowość: Tarnów

Re: Mam do wydania 17 tys.

23 Cze 2010, 09:59

Honda Jazz jest dużo mniejsza. W tych pieniądzach tej klasy to ewentualnie Fiat Stilo
g2marcin
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wyposażenie i BMW ConnectedDrive w BMW ActiveHybrid 3 Wyposażenie i BMW ConnectedDrive w BMW ActiveHybrid 3
    Wysokiej jakości wyposażenie standardowe, z dwustrefową automatyczną klimatyzacją działającą także przy wyłączonym silniku oraz opcjonalnym systemem nawigacyjnym Professional. Liczne, ekskluzywne systemy wspomagania kierowcy ...
    System odzyskiwania energii kinetycznej - KERS System odzyskiwania energii kinetycznej - KERS
    Firma Volvo Car Group zakończyła obszerne testy drogowe systemu odzyskiwania energii kinetycznej – KERS. Rdzeniem tego rozwiązania jest koło zamachowe z włókna węglowego. KERS jest lekki, wydajny, obniża spalanie, ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      Autosacrum 2009
      Subaru Impreza STI
      GTP Light