Mam problem z odpaleniem chryslera 2,5 cdr

mam problem z odpaleniem chryslera 2,5 cdr

10 Gru 2018, 14:40

Witam mam problem z odpaleniem autka . Oraz pytanie co morze być, wina pompy bo długo pompuje paliwo ,czy to jest jej wina. Bo przy rozruchu, nie mam ciśnienia na listwie wtryskiwaczy.Przy kluczykowaniu wyskakuje mi błąd p -1130. Czy morze być co innego. Za podpowiedzi będę wdzięczny
slawek6767
Obserwowany

Re: mam problem z odpaleniem chryslera 2,5 cdr

11 Gru 2018, 23:52

Akurat błąd jest wytłumaczalny bo oznacza niskie ciśnienie paliwa, spradzałeś czy paliwo się nie cofa?
przy kolejnych próbach odpalenia też jest ciężko czy później już pali ok?
Kao
Moderator
Awatar użytkownika

Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Jaguar X-type, E60, A8, ML
Silnik: 2.0 D, 4.2 V8, 2.7
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wolniej! - nie zawsze znaczy bezpieczniej Wolniej! - nie zawsze znaczy bezpieczniej
    Nadmierna prędkość należy do najczęstszych przyczyn wypadków drogowych. Czy jednak oznacza to, że im wolniej jedzie kierowca, tym lepiej? W wielu sytuacjach taka zasada się nie sprawdzi. Znaki określające ograniczenie ...
    Audi e-tron GT concept - stylistyka i nadwozie Audi e-tron GT concept - stylistyka i nadwozie
    Niskie, szerokie i z dużym rozstawem osi – oto proporcje klasycznego Gran Turismo. Wpisuje się w nie również Audi e-tron GT concept. Ma 4,96 m. długości, 1,96 m. szerokości i 1,38 m. wysokości. Lekka karoseria ...

•